www.sudzibas.lv Euroaptieka Просроченый товар в аптеке

Euro Aptieka - Просроченый товар в аптеке

В этой аптеке мне продали просроченый крем для лица за 20 латов. Срок годности закончился 2 месяца назад. А когда я пришла поговорить по поводу обмена товара, со мной даже говорить не хотели, мотивируя это тем что это не в компетенции фармацевта, а заведующей нет на месте и не будет до вечера. Очень хамское отношения за мои же деньги. Интересно, а лекарства у них тоже с истёкшим сроком годности в продаже?

д

B BM 19.03.2010

Pašai taj jāskatās, ko pērc! Aita esi, vai?

B BM 19.03.2010

Aizej pats izdirsies kartigi, citadi sudi jau pa muti ara lien!

P pufa 19.03.2010

vajag skatīties, kad pērc, kur garantija, ka atnesi tieši to pašu krēmu atpakaļ, kuru nopirki.gruzī te savas pravas...

B BM 19.03.2010

Ja, Pufa, viņi visi tik savas pravas gruzī, par pienākumiem gan neaizdomājas. Lohu tauta.

B BM 19.03.2010

Jumpravas izdersenis, ej beidzot vienreiz savu permanento dzērumu izguli!!! Apnicis jau ar saviem vienveidīgiem tekstiem.

R Rihards 19.03.2010

Edgars tu vel neesi Tavika 2???

Kas ir Tavika??

T to Buffa 19.03.2010

a tur Edgars dzīvo ))) tur ia arī pankūkas ZIF. viņam garšo

P pufa 19.03.2010

kurā kontinentā ir Tavika? ja tur ir silti, labprāt paciemošos.