Euro Aptieka - prece

Trīs dienas atpakaļ euro aptiekā Valmierā nopirku temperatūras mērīšanas termometru-spirta. Trīs dienas bērnam turējās temperatūra 37.7, tika dotas zāles, bet temperatūra nekritās. Esot izmisumā sāku domāt, vai tas termometrs rāda pareizi. Izmēriju sev temperatūru un man arī 37.6, bet slima nejutos, tādēļ devos pie kaimiņienes pēc cita termometra, lai pārliecinātos, vai tas termometrs rāda pareizi un protams atšķirība bija par 10 grādiem (37.7-36.7). Vai tiešām aptiekas drīkst pārdot tik neprecīzus termometrus, vai euro aptieka neseko līdzi tam ko realizē?

N Navaruizdomatniku 22.03.2013

Tāpat varu pajautāt, vai pārtikas veikalam, ja tam atved maizi pārdošanai, arī jāiekozās katrā maizes kukulī, lai pārbaudītu vai tas ir ēdams?
Nu tad nes atpakaļ uz aptieku to termometru...lai mana vai atdod naudu.

P Pipars 22.03.2013

"atšķirība bija par 10 grādiem"

Vispār jau par grādu, tie aiz komata ir desmitā daļa no grāda ;)

A Alj 22.03.2013

Ja Euro aptieka ciena savu klientu, tad atdod naudu vai apmaina bez kadam incidentiem un atvainojas, bet ja ne, likumigi var samocit pirceja lidz navei provolochkami.