EURO OKNO

Uvozhaemie ljudi ne sovetuju vam stavitj okna firmi Evro Okno okna i bolkonnie dveri zakrivajutsa uzhasno!!!!Probovali vizivatj masterov mastera okozalisj takimi zhe kak i okna Voob6em gavno estj gavno hotja za takie denjgi moglo bitj i polu46e!!!!!

T Tina28 29.01.2013

euro okno kas atradas preilos tirgus laukums-1 un saimnieks PAVELS ROMANOVS esiet loti uzmanigi a labak pie vina vispar neiet vinam logi loti dargi un kvalitate nulle un pats nau cilveks ne kauna ne goda apsauka visadiem vardiem!!!

P Pokemons2015 22.02.2015

Pirmo reizi es ari iekritu uz "Euro Okna". Gaidīju ilgi tad atbrauca montieri tūļājās un tūļājās ar to logu kamēr ielika netīrumus aiz savis nesavāca, pateica ja gribi vāc pati, un vēl tik dārgi, bet nezināju cik vispār logi maksā, man bija - ka tik jauni un labi. Kad sakrāju naudu pārējiem logiem un divreiz uz viena grābekļa nekāpšu gāju uz citu firmu ar drebošu sirdi un pārējos sūtiju Valmieras 2"" Logu serviss"' un nenožēloju.Kā diena pret nakti. Viss notika ātri kvalitatīvi. Būtu jau agrāk zinājusi pa to naudu ko samaksāju Euro okna šeit sanāktu gandrīz divi tādi logi.
Tāpēc iesaku labāk tur neiet, bet tas ir paša cilvēka ziņā, varbūt arī kādam netik slikti gāja pie viņiem.

G gribok 29.10.2015

Neznaju pro 4to tut pishet "pokemon2015" i "tina28", Ja zakazival u nih 2 raza (okna i dveri) i vsegda bilo vsjo vovremja i o4enj professionaljno ustanovleno. I musor kstati takze bil ubran za soboj posle montaza. A na s4et cen, ja oboshol vseh i Logu Servis i MontznieksD i u vseh bilo doroze. Tak 4to ja polnostju dovolen etoj firmoj.