www.sudzibas.lv Euro Nord , SIA Paņēma naudu un pazuda

Euro Nord , SIA - Paņēma naudu un pazuda

Ringolds Dreimanis, tel.nr.: 28283120 , Skype:euro.nord1
Šis cilvēks izsūta izdevīgus Navigator A4 papīra piedāvājumus, izsūta priekšapmaksas rēķinus, bet kad klients samaksā - pazūd bez pēdām.
Sākumā saka, ka krava nokavējusies, bet pēc kāda laika pazūd pavisam.

Esiet uzmanīgi!

Epasti, no kuriem sūta [slēpt]@pappertopapper.com

R ri4y 10.07.2013

Neesam vēl sadarbojušies, sadarbojamies ar uzņēmumu Ezermalas ielā 6, tur cena šim pašam papīram ir 1.75+PVN

P paperis 17.07.2013

Ja uzņēmumi negrib maksāt tad papīrs protams netiek piegādāts!
Ir daudz Gudrinieku kuri datorā uzzīmē maksājuma uzdevumu, atsūta to un tad brauc virsū kāpēc prece nav atvesta!
Ar prieku sadarbojamies ar godīgiem uzņēmumiem.

A Antonz 31.07.2013

Paldies par brīdinājumu. Atnāca spams. Mājaslapā norādītājs telefons neatbild, bet uz e-pastu atbild. Atsūta rēķinu. Firmai konts Latvijas Pastā!

D dagnijas 01.08.2013

Pareizi, man arī atnāca spams.
Labāk papīru pasūtīt pēc adreses: Piepilsētas”, Krustkalni, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV 2111, tur uzreiz telefoni atbild!

Z Zivtele 01.08.2013

Parasti visi papīru pērk šeit:Čiekurkalna 1. līnija 11, Rīga(pie ekspo)!!!
Citur neieteiktu riskēt, piedevām mēs paši zvanām klientiem!

I IRbirojs 13.08.2013

Tiešām, uzmanieties, biroja cilvēkam pilnīga taisnība.
Žēl, ka par vēlu izlasījām šo sūdzību. 08.08.13. viņi arī no PVN reģ.izslēgti.
Laikam pienācis laiks uzticēties tikai jau sen pārbaudītiem uzņēmumiem,
lai gan arī tad visādi gudrīši atrodas, kuri maina nosaukumus un reģ. Nr., bet
veidlapas atstāj vecās. Arī to vērts ņem vērā avansus pārskaitot. Ir bijusi rūgta pieredze.

B Barto 23.09.2013

Noteikti uzmanieties, biroja cilvēkam absolūta taisnība.
Ringolds rēķinu atsūta, kuru samaksājām bet papīru sola jau no jūnija mēnesi un kā neved tā neved un droši vien arī neatvedīs!!!
Papper to papper visu laiku atrunājas ka papīrs ir aizkavējies un ka būs pēc mēneša, pēc mēneša saka ka būs pēc pāris nedēļām, pēc tam sola atgriezt naudu utt. bet reāli nekas nenotiek. Uztaisijām eksperimentu, kad saņēmu kārtējo atrunu aizsūtīju no privātā e-pasta pieteikumu par papīra iegādi un protams uzreiz saņēmu apstiprinājumu ka papīrs ir pieejams, jāsamaksā tikai nauda un pēc divām dienām papīrs būs ofisā!!!

Vēl viens e-pasts no kura [slēpt]@pappertopapper.com

B Barto 23.09.2013

Vēl viens e-pasts no kura [slēpt]@pappertopapper.com

B Bulecer 26.11.2013

Jā, diemžēl, arī mūsu uzņēmums "uzķērās" uz šo izdevīgo piedāvājumu! Žēl, ka šo izlasīju pārāk vēlu. Naudu samaksājām 15. oktobrī, bet papīra kā nav tā nav, lai arī piegādi solīja 2-3 dienu laikā. Uz e-pastiem neatbild!
Mums tika piedāvājums un rēķins sutīts no šāda e-pasta:

Ieva Pļava-Kārkliņa [slēpt]@pappertopapper.com]