www.sudzibas.lv Eternitex SIA Apkalpošanas kvalitāte/attieksme

Eternitex SIA - Apkalpošanas kvalitāte/attieksme

Šī uzņēmuma pārstāvim Latvijā ir vienkārši šausmīga attieksme, 2dienas nespēj atbildēt uz epastu, saziņai telefoniski izmanto krievu valodu un strupi atbild, ka neko nesaprot! Es vēlējos iegādāties būvmateriālus ar piegādi un skaidri un gaiši norādīju gan veidu, gan apjomus, pretīm saņēmu ekselī sagatavotu (nepareizi pēc likumdošanas) rēķinu, kura apmaksa man jāveic kā 100% priekšapmaksa, pēc mana iebilduma, ka piekrītu apmaksāt 50%, es saņēmu strupu atbildi, ka lai ejot tad iepirkties citur, ka viņam 100% priekšapmaksa un negalvojot nekādu termiņus un norādīja, lai iepērkos veikalā LatRoof! Pēc mana jautājuma, vai tā parasti viņi izturas, tika vienkārši nolikts telefons!

Ceru, ka šī persona (cilvēks nespēja pat savu vārdu nosaukt) kādu dienu tiks sodīta par attieksmi un valodas nezināšanu!

E