Estram Oy - Krapsana

Sveiki nekad nestājaties darba estram. Oy sakuma vis bus skaisti, pēc tam vienkarsi paliksiet bez nopelnīta bez nodokļu naudas. Aprēķina vienkarsi bez neka baros tikai ar solījumiem un avansiem beigas novilks par visu vienvārds sakot necilvēki un vispār nekad neieteiktu staties darba saistības caur Igauņiem uzmetis jebkura gadījuma.

K Kārlis Stuķis 05.01.2020

Esmu strādnieks Estram OY un naudas ziņā nav nekāda krāpšana.Esmu saņēmis visu līdz pēdējam centam.Kad stājas darbā notiek intervija kurā ir teikts,kad taisies iet no darba ir jāpabrīdina firma mēnesi iepriekš.Tas pats ir rakstīts līgumā!Priekšniecība pat nāk pretī un lūdz,lai pabrīdina vismaz pirms 2nedēļām,bet autors aizbrauca vienā vakarā prom bez brīdinājuma.Laužot līgumu kurā teikts ja aizbrauc bez brīdinājuma firma ir tiesīga ieturēt nopelnīto naudu,kura tika ieguldīta apmaksai par dzīvesvietu,darba apģērbu,kursiem,karstie darbi, zaļo karti utt...Kaut gan sēžot bez darba strādniekiem maksā par 8h līguma stundas likmi.
Jautājums
Kur ir krāpšana?Ja ne pirmo reizi bez brīdinājuma aizbrauc uz mājām.Otro reizi pirms braukšanas prom kārtojas citā firmā kura nopirka biļeti un autors vienkārši uzmet.Uzmeta divas firmas vienā vakarā.Tad nu vēl ir uzmetis cilvēkus uz naudu pats.Ir saņēmis avansu un prom braucis no citām firmām.Pirms raksti sūdzību un apmelo firmu padomā ko pats esi darījis.Ja pats negribi strādāt tad nebiedē citus cilvēkus prom kuri grib nopelnīt, jo objekts ir uz 8gadiem.Algas vienmēr laikā!Priekšniecība pretīm nākoša,slimības lapa apmaksāja, nodokļi Somijā apmaksāja, jo pirms gada beigām atnāca lapa ar taviem nodokļiem.
Paldies par uzmanību.

V Viktors Visnevskis 05.01.2020

Arnis Fokins ir pats uzmetējs ,nevajag neko sliktu teikt pa firmu.un ja tu esi mani uzmetis,tad esi uzmetis citus .neeesaku šo personu ņemt darbā.paldies Viktors Višņevskis