www.sudzibas.lv ESTE Nekvalitatīvi apavi

ESTE - Nekvalitatīvi apavi

Nepērciet šajā veikalā apavus, cena neatbilst kvalitātei... Tika nopirktas ādas botiņas ar lakādas apdari, ar lielu atlaidi gan, bet bez atlaides maksāja 180 ls... Tika valkātas atbilstoši laikam, un arī tikai dažas reizes kā izejamie apavi, ne jau futbolam, protams koptas arī. Lakāda saplīsa, skata nekāda, tādus nevar vilkt... Labi ka naudu atdeva. Diemžēl, paziņām ar bijušas problēmas ar šī veikala apaviem. Labāk netērēt savu laiku un apmeklēt citus veikalus...

č ČangalsPleška 14.04.2011

Tak denjgi otdali?

č ČangalsPleška 14.04.2011

ieva, gde tvoi roditeli?

I Ieva 14.04.2011

Vai šeit ir kādi īsti latvju bāleliņi, kas vēlētos iepazīties ar trim seksīgām latviešu meitām???
Foto (no kreisās uz labo)- Ieva, Mārīte, Sintija

I Ieva 14.04.2011

Mēs esam bleķa vecenes, kādi tik nēģeri un arābi nav mūs drāzuši!

R R 14.04.2011

Ne jau veikals ir vainīgs, bet ražotājs! Lakādas apavus nav ieteicams vilkt kad ārā ir -5 grādi un aukstāk... tapēc ziemai labāk pirkt zamšādas vai ādas apavus =)

1 111 14.04.2011

Paldies R..ka pateici to kas ir sen zināms :)...tekstā bij rakstīkts ka apavi nēsāti atbilstoši laikam...
veikala vaina tajā ka piedāvā nekvalitatīvus apavus un uzbliež vēl augstu cenu...tātad tādam veikalam jāiet ar līkumu.

R R 14.04.2011

ja viens modelis bija nekvalitatīvs, tas nenozīme ka visi apavi šajā veikalā ir tādi) Jūs varat nopirkt brenda apavus Itālijā pa 1000 euro un tas negarantēs jūms 100% kvalitāti =)

1 111 14.04.2011

tie arī bija brenda apavi...Itāļu :D

bet kāda starpība, shis veikals tāpat nerullē..un tā nedomāju es viens :D

I Indriķis 14.04.2011

Muļķis, Latvijā ir jānēsā tikai pastalas un vīzas vai nu basām kājām, kā dziesmā teikts.

P Pidriķis 14.04.2011

Kādas vēl vīzes vai pastalas?Īsteni patrioti vispār staigā plikām dirsām, un visu laiku brēc:"Krievi nāk!"

R R 14.04.2011

Mirdzis, es domāju ļoti populārus brendus, tādus kā Christian Louboutin, Giuseppe Zanotti, Alexander McQueen kurām cenas ir 1000 $ un augstāk, jūs tiešām domajiet ka tiem nekad nenotiek nekādi brāķi? Tad veram ciet visus veikalus, jo visur ir brāķi un nekvalitatīva prece! =)

A A 18.04.2011

Mirdzi, kur probleema? Naudu atdeva- miers.. Man arii ir bijusas probleemas ar Danijas apaviem, bet naudu atdeva. Veikals godpraatiigi pildiija soliijumu, taa kaa nav pamata stresot. Savas jaunaas kurpiites nopirku tiesi Estee.

1 111 21.04.2011

Este un Danija ir viens kantoris, ja kas...

E Erps 01.05.2011

Arī Vero Moda ir šai pašā veikalu tīklā un pieder tas viss lietuviešiem aiz kuriem savukārt stāv dāņi.