www.sudzibas.lv Esmana SIA Slikts serviss

Esmana SIA - Slikts serviss

Slikts serviss, katru reizi kad bijuši, pat smējāmies par to, labā strādā vai sliktā bufetniece šodien... Bufetniece knapi pārvietojas, jau no sliekšņa apmeklētājus vienkārši necieš, lai ko prasi, nav apmierināta, tēju pat neuztaisīs nav laika, ēdiens būtu normāls, mazas porcijas, bet tā attieksme traģiska, bufetniece gados tumšiem matiem, otra pilnīgi normāla Natalija. . Dzērāju midzenis, dzērāju ēstuve, saimniece ar pārāk lielām ambīcijām, stresā kērc un karina uzrakstus ko darīt, labāk dzērājus lasīt iemācītu, ja viņi tik jauki apmeklētāji. Neiesaku šausmas, var saindēt tumšmate, ne
uz to vien spējīga, ja reiz var apliwt mūsu galdiņu un teikt ka mēs to izdarījām. Kāpēc bojāt cietiem garastāvokli, ja pati bez.