www.sudzibas.lv Escaperoom "Lidmašīna" Dzirnavu iela 92 Neadekvāta attieksme un nievājoša komunikācija

Escaperoom "Lidmašīna" Dzirnavu iela 92 - Neadekvāta attieksme un nievājoša komunikācija

Ja ir vēlme sabojāt svētkus vai dienu, tad droši var apmeklēt escap room istabu Dzirnavu ielā 92. Patiesi esmu vīlusies, ka mūsdienās pakalpojuma sniedzējs var tā runāt un komunicēt.
Bija pieteikt laiks uz pl.18.00. Pl 18.03. Zvanīja no istabas, kur mēs esam. Uz ko atbildēju, ka te pat esam, taču radušās problēmas ar auto novietošanu, taču tulīt būsim. Kopsummā tika nokavētas 10 minūtes. Viss o. K. , saprotu, ka esam vainīgi, vajadzēja paredzēt, ka šajā laikā pilsētas centrā būs tādas problēmas... Taču tas kas sekoja no darbinieku puses bija prātam neaptverami. Paceltā tonī ar nievājošu attiekami mūs sagaidot "pirmkārt, cilvēki paziņo, ja kavē... " ieturot līdzsvaru teicu, ka 18.03. Jūs paši man zvanījāt un jau pabrīdināju, ka esam tepat un būsim tikko atradīsim stāvvietu. Taču ar to nebija Gana, vārdu izvirdumi no darbinieka puses turpinājās vēl skaļākā tonī un uzbrukumā. Par ko? Par nokavētām desmit minūtēm... Žēl, ka šāda attieksme pret uzticīgiem ilggadējiem klientiem, jo escaperoommap kvestus esam izspēlējuši visus. Diemžēl, šī incidenta dēļ vairs neatgriezīsimies, jo to laikam pat grūti aprakstīt, kā ar mums runāja un kā izturējās.

R