Escape Room Map - Slikts serviss

Ļoti agresīva komunikācija no uzņēmuma pārstāvja.

Situācija: mājas lapā https://escaperoommap.lv/ pie viena no kvestiem bija norādīts 'akcija', tomēr nekur nespēju atrast, kas tā ir par akciju, attiecīgi - uzjautāju konkrētā kvesta pārstāvim, kāda akcija šobrīd ir spēkā uz konkrēto spēli. Šis pārstāvis atbildēja, ka uz konkrēto kvestu akcijas nav un ka tā kļūda. Ok, ja kļūda - palūdzu nemulsināt cilvēkus un nerakstīt pie kvesta, ka ir akcija.

Pēcāk ar mani sazinājās tehniskās daļas darbinieks no https://escaperoommap.lv/ un ļoti agresīvā manierē sāka ar mani runāt - neļaujot man izteikties, runājot man pāri / pārtraucot un nepārprotami demonstējot, ka viņa ir pārāka un es neko nesaprotu. Zvans jau tika iesākts ar tekstu, ka es 'terorizējot' kvesta pārstāvi. Kā tieši es teorizēju - uzdodot 1 jautājumu un saņemot atbildi, ka akcijas uz konkrēto spēli nemaz nav? !? Tā ir terorizēšana? !?

Kā izrādās - norāde "akcija" uz konkrēto spēli ir domāts pieejamais "komplekta piedāvājums" ballītēm: par 320 eur iespējams pasūtīt 2 kvestus + spēļu vadītāju + pēc-kvestu ballīšu telpu + fotogrāfu. Es gan komplekta piedāvājumu noteikti neuztvertu kā akciju, bet lai nu būtu...

Tomēr šāds necieņas pilns sarunas stils nav pieņēmums nevienā biznesā lai arī kādā jautājumā pie uzņēmuma griestos viņu klienti.

I