www.sudzibas.lv es pretigi suni

es - pretigi suni

Kopa ar gimeni nolemam vienu skaistu svetdienu pastaigaties, skaisti viss putnini civina, saulite.Bet tikam lidz Malpils muizas kalna, kad peksni mums uzbruka taksveidigs suns, kam tulit pat pievienojas vel lidzigs .Kopigiem spekiem ar draugu atsitamies no tiem.Ka velak noskaidroju tie abi suni mitinas blakus maja un ne tikai mums no tiem nacies ciest, pat pastu nevarot piegadat.Domaju, ka vini ar nav poteti un registreti.Apsveru domu versties talak citas iestades.Varbut vel kadam radusas problemas deel tiem, rakstiet risinasim kopaa

R

č ČangalsPleška 06.04.2011

Udiviteljno, 4to oni vas ne sjeli!

H harijs 06.04.2011

Nošaut!

E edgars 06.04.2011

piekritu Hrijam, bet saimniekus ari jasoda

E EasyNote 06.04.2011

Es domāju nav ko žēlot suņus, kas brīvi klīst un nav pieskatīti. ES izmantoju gaiseni, ko nēsāju līdzi šādiem gadījumiem un nekādu problēmu. Ja kāds iesniegs sūdzību policijā - drauds dzīvībai un punkts. Nost ar suņiem!!!

č Čoms 06.04.2011

Un kur skatās suņu ķērāji, ja tie suņi bija labi baroti, būtu iznākušas garšīgas kotletes.

B Bigs 07.04.2011

Vai tad nu nevar tādus mazus taksīšus nospārdīt??? Viņi taču bailīgi. Manam dzīves partnerim (puisim) tāds bija, bailīgāks par trusi:D

M malpilnieks 07.04.2011

nu ko, atziishos, tie ir mani taksiishi. tikko iedevu pa kaulam par labu majas sargaashanu. bet visaadiem atpuutniekiem (viirieshiem AR DRAUGU, hmm..) nehuj liist mana iipashuma tuvumaa. nakamreiz palaidiishu kaukaazieti.

B Bigs 08.04.2011

Mālpilniek-kas tev pret vīriešiem ar savādāku orientāciju?! Gribi lai pa muti iedod? Suņi ir jāsavāc, nevis jārīda virsū kam gribi.

в Вacя 08.04.2011

Tas vairs nav izturami. Kāds visu laiku lieto manu NIKU.
??????

č ČangalsPleška 08.04.2011

A ti ne dogadivae6sja po4emu? debili!

B Bigs 08.04.2011

Paklau klon mans niks ir "Bigs"...beidz to lietot, izdomā sev citu!!! Nav poh ka esmu gejs? Nav smieklīgi.

в Вacя 08.04.2011

Atkal kāds par mani ņirgājas. Viss es zvanu policijai.

B bāc 09.04.2011

Kas tie par mūsdienu vīriešiem? Tizleņi! No maziem takšveidīgiem suņukiem bikses piedirsa, fuj!

T ToBāc 09.04.2011

Tāpēc jau tās bikses arī pietaisīja, ka bija vesela ģimene-es un mans draugs (aktīvais un pasīvais).

K kinologs 09.04.2011

Sunītim nav ne vainas

: :) 09.04.2011

Renren, kaa arii Easynot, - juus esat vienkaarsi debiili, vispaar sie debiili dziivo paarsvaraa Latvijaa...:)

N nja 11.04.2011

Pilnīgi piekrītu