www.sudzibas.lv es Es par sevi balsoju

es - Es par sevi balsoju

Labi es troļļojos, bet troļļošana ir laba lieta, un tas ir labs mefānisms. Lai jūt, kā ir kad kautkādi interneta portāli, ņirgājas pret svešu cilvēku. Vienkārši tas ir riebīgi un ir pretīgi. Ja pret manim nebūtu neviens rupjš, tad es tā nedarītu. Netaisītu ne daudzos profilus, nedz lamājies, nedz ko. Vot arī spoki.lv uzrakstu kādus rakstus, un uzreiz viss bars uzbrūk virsū. Tur tas nav pareizi, tavs TOP 10 ir vecs utt. Vai arī Exs.lv tev nav gramatikas pareizas, man bļed vēl draud, lamājas. Vot paši paskatāties ko, Jūs darāt. Un tad spriežat uz citiem. Vienkārši padomājiet pie sevis, pirms ko Jūs rakstāt svešam cilvēkam. Cik riebīgi un cik pretīgi no jūsu puses nāk.

Un es no šī brīža mainos. Es vairs netaisīšu vairs tik daudzus profilus. I spoki.lv, i exs.lv utt. Es nekad neesmu nedz slikts un nedz ļauns. Es vienmēr gribu pret citiem labi runāties un labi pavadīt laiku internetā. Vienkārši cilvēki no interneta neviens nesaprot, no manis. Un man ir pašam 20.gadi.

Laiks pārdomām.

Es esmu interneta melis. Un es daudziem melošu.

L LitrsPiensLielais20 27.10.2011

Lai Jums veicas, un ar Dievu...