LV RU

Erte Grupa SIA - Krāpšana

Salīgām darījumu ar ati punkstiņu. Visam bija jānotiek kā norunāts un līgumā aprakstīts. Kādu laiku viss noritēja appusēji pieturoties pie līguma. Kādā brīdī vienkarši atis punkstiņš sāka izdomāt visādas atrunas un sākās naudas kavēšanās. Nepārskaitīja naudu laikā. Bet pakalpojumu turpinājām sniegt. Velos brīdināt jebkuru personu pirms ielaisties jebkādos darijumos ar ati punkstiņu un viņam pietuvinātām personām. Jo beigās būs situācija ka vienkārši nesaņemsiet savu godīgi nopelnīto naudu. Sāks izdomāt visādas atrunas kapēc naudu nevar izmaksāt laikā. Un beogās pateiks ka visus jautājumus risiniet pavisam citiem personāžiem ar kuriem nekad iepriekš nekādas darīšanas nav bijušas.
Painteresējoties dobeles apkārtnē, nekur neatradīsiet personu kura pateiks kaut ko pozitīvu par ati punkstiņu.
Esiet uzmanigi un izvērtejiet iespējas nesadarboties ar negodprātīgiem uzņēmējiem.

Ma

Komentāri (2)

Po Pozitiv. 12.06.2019

Vienmēr ir par dzīvi abižotie . Lai nu kas, bet Atis vienmēr vārdu ir turējis un godīgi viss ir maksāts. Tā ka neslavu celšana ir nevietā !

Eb Ebrejs100000 14.06.2019

Stādājām cehā pie Ata Punkstiņa. Solija bonusus. Izpildijām visu par 101%
Bet solītos bonusis nekad tā arī neredzējām. Visus bonusus novac ceha vadītāji. Un nejau bez Punkstiņa ziņas.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu
SubWay

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes