Ermitāžas Risinājumi

Blin, zakozal detali dlja kompa v online sklade, www.hermitage.lv, tam esco registrirovatsja nado, a tak parolj ne dajut, uze gemor, parolj nado bilo 2 dnja zdatj, potom kak mol neizvestnomu klientu predoplatu poprasili, vislali scjot na milo, ja oplatil, a oni mne detali (nu vidjuhu, žostki i ram) tolko cerez denj privizli, ja nacjal vozmuscjatsja, a oni govorjat, mol vihodnie bili izvinite, togda cego reklamirujut cto ocenj bistro i vigodno mozno zakazatj v internete, kozli blin, da i esco vjo na latisskom jazike, netu funkcii perekljucit na ruskij, oni mne demo paroli dali, nastojascii, kak mne objasnili tolko firmam, a cjastnim licam demo, tovar videtj mozes, a zakazatj nado zvonitj ili pisatj.

K Kaimiņa 06.07.2006

Da sam ti lošara, eto ne internet magazin, eto sklad i takim pridurkam kak ti necego tam delatj, tam optovaja torgovlja, tebe esco povezlo cto obsluzili kak castnogo klienta, kupil po desovka tovar i buhtis, pizduj v magazin tam srazu vsjo tebe prodatut, no ne plac cto doroze.

G GUNITA 05.04.2008

Jā, Ermitāžas risinājumiem nav ne vainas - lieta tāda, ka tā patiešām ir vairumtirdzniecības bāze, kas ir ļoti pretimnākoša juridiskām personām. Protams, jāatzīmē, ka pie datu bāzes viņiem vēl liels darbs darāms, lai viss strādātu ātri. Pasūtījumu piegādāja tad, kad norunats, plus vēl dāvanu saņēmām :)