Eriks Urtans - Krapnieks

Eriks Urtans regulari veic mahinacijas ar naudu,kuru nem par pokera turniriem ,kurus riko pats, bet kad tiek iemaksata dalibas nauda un pienak pokera speles diena,nav sazvanams ne Eriks ne ari ierodas uz noradiito baaru vai klubu uz speeli.Kraapnieks,kursh sanem naudu par shada veida mahinacijam un pats slepjas Anglijaa, ar izkrapto naudu. Dzirdets ari,ka Eriks Urtans sadarbojas ar Latgales krievu banditiem un apkrapj cilvekus.

G

E eriksu2 24.02.2015

Oppā atradu sūdzību pats par sevi :D nu vismaz gadi sakrīt un pokers man ar nav svešs.
Bet gudrinieki, kuri ir snieguši šo viltus sūdzību, kur detaļas? kāds bārs? kāda dalības maksa? kā tika maksāts?
vai arī tie ir online turnīri? diemžēl man nepieder ne pokerstars ne 888 ne kāda cita veida pokera vietne, lai dabūtu naudu no cilvēkiem par kkādiem turnīriem.

Visticamāk zinu kurš ir rakstītājs :D gan fiziski, gan morāli viņš ir diezgan liels kroplēns, kurš pats izkrāpj naudu no citiem, pats ar esmu uzrāvies uz viņu