www.sudzibas.lv Eriks /mob. 23304470- āra fasādes meistars Slikta fasādes apdares darbu kvalitāte (Eriks - 23304470)

Eriks /mob. 23304470- āra fasādes meistars - Slikta fasādes apdares darbu kvalitāte (Eriks - 23304470)

Ļoti slikta darba kvalitāte māju siltināšanas un dekora uzlikšanas darbiem (fasādē darbiem). Nevēlēšanās labot nekvalitatīvo darbu. Ja esat ar šo "meistaru" kontaktā, tad ļoti rekomendējus sūtīt viņu tālāk no saviem objektiem, jo var arī paņemt priekšapmaksu un neizdarīt, un pēc tam vienkārši pazūst. Tā saucamais Eriks ir neliela auguma (170-173 cm), ar plato apaļu seju vīrietis, 40-45 gadu vecumā, dzīvo netālu no Āgenskalna tirgus. Parasti strādā ar sava auguma pārinieku. Gribētu noinformēt, lai neviens nesaskartos ar šī "meistara" zemo kvalitāti un negodīgo uzvedību.

D