EPRO RACING

Ar šo firmu Epro Racing neiesaku sastrādāties,jo termiņi viņiem neeksistē, un savus darbiniekus mēdz kārtīgi uzmest! :( Īpašniekam ir citas intereses, nevis celtniecība. Viss tiek ķerts un grābts, sola klientiem,bet nedara kā vajag! :(

G Ginta 27.02.2007

Ja šo būtu rakstījis "piečakarētais" klients, tad teksts būtu savādāks.Tātad kāds "darbinieciņš", kas pat nevar savu kontakt info atstāt redzamu, jo acīmredzami sirdsapziņa nav visai tīra par padarīto. Visi grib naudiņu, tikai par darbiņu neviens negarantē.

A Anita 01.03.2007

Diemžēl tomēr autoram ir taisnība, jo man paziņam taisīja mājas fasādi un diemžēl vēl joprojām taa nav pabeigta. Māja nav Rīga. :( Tā lūk! Un darbinieki firmā izskatās,ka mainās tāpat kā McDonaldā! :((( Un no šefa tikai solījumu jūra....:( Rezultāta nav! :(

A Anita 01.03.2007

A tagad piefiksēju ,ka pats kometāra autoriņš ar nav savu vārdu atklājis, tātad esi liels firmas patriotiņš vai nu ar pats šefs?! :) Un cik man zināms no drošiem avotiem, tad ir vairaki cilvēki,kas nudien no firmas puses ir labi piečakarēti. Bet ir taču vid un citas institūcijas, tā kā iesaku droši griezties! Var kārtīgi samazgāt šitos kantorus! :)