www.sudzibas.lv Engelitis.lv nenopietns uznemums

SIA „Engelitis” - nenopietns uznemums

Loti interesanta pieeja sim uznemumam. Sakuma izrada loti lielu interesi par katru klientu, bet kad viss jau sarunats neka nav. Biroja neviena nav, kas izradas dzivoklis. Iedoto telefona numuru nevar sazvanit, bet pa netu jamekle vel citi numuri un beigas izradas kad neviens nav uz vietas un preci var dabut tikai pec paris dienam. Labi kad neparskaitiju naudu un izdomaju pats samaksat bez banku starpniecibas.Luk si ir atslega loti sliktai uznemejdarbibai. Ka var gaidit labas atsauksmes, ja tik slikti organizeta darbiba. Ja jau sita turpinas, tad si uznemuma darbiba bus loti isa!

J

K Kaulainā 26.02.2011

Kādus pakalpojumus tas Enģelīts īsti sniedz? Vai tas kāds jauns apbedīšanas birojs?A varbūt intīmpakalpojumi? Nu neko te saprast nevar!

G Gudrā Pārstāvja atbilde 13.04.2011

Nepiekrītu! Esmu patstāvīgā kliente un vienmēr viss ir bijis kārtībā - operatīvi izdodas visu sarunāt un saņemt preci pašiem aizbraucot pakaļ vai arī sarunājot bezmaksas piegādi Rīgā! Lielos pirkumus labāk rezervēt laicīgi, lai pašiem nav jābruac uz pārdaugavas noliktavu, bet apģērbus var vienmēr aizbraukt uz vietas visu apskatīt un iegādāties. Lai veicas!

H hmmmmm 08.08.2011

Es arī gaidu savu pasūtījumu...
Pagājušo nedēļ apsolīja atvest šodien, bet šodien neesmu saņēmusi nevienu zvanu, ne emailu.
Kaut gan zvanot viņiem teicu, ka pati varu aizbraukt pakaļ...
Uzbāzties jau neiešu. Nav vienīgais i-veikals...

D Drošivien 08.08.2011

Droši vien morgā lupatu krājumi beidzās, ja nepilda piegādes.

P Pieredze 26.01.2012

Pirmajā reizē ļoti sapriecājos, jo preci piegādāja ātri un bez čakariem. Otro reizi atbildi pasūtījumam dabūju gaidīt divas dienas, tad noskaidrojās, ka mājas lapā izvietotās preces viņiem nav, un uz jautājumu, vai ir kāda alternatīva, dabūju gaidīt vēl, kamēr nepiezvanīju pati. Laiks bija jau iztecējis, tāpēc biju spiesta pirkt to pašu parastā veikalā par lielākām naudām. Laikam ar to man bija par maz, pasūtīju pie šiem arī trešo reizi. Solīja piezvanīt, bet nepiezvanīja, preci atveda sasmērētu un bez instrukcijas. Vēl noskaidroju, ka engelitits.lv un babystore.lv ir viens un tas pats kantoris. Par pēdējo laikam te nav ko piebilst - zinātāji turas pa gabalu.

E Emachines 02.01.2015

Pasūtīju preci, solīja ka būs vienā dienā - tajā nebija, solīja ka būs otrā dienā, arī nav.. uz e-pastu par to kur ir prece neatbild..
Uzņēmumam ļoti slikts serviss. Būtu bridinājuši, ka nesaņemšu laikā, ņemot vērā ka esmu samaksājusi par preci.
Visādā ga'dijumā e-pasti ir saglabāti, var jau nodot citām iestādēm tālāk, bet šeit vēlos bridināt, lai neiepērkaties šajā interneta veikalā.

B barbie01 13.02.2015

Jocigs SUUDS

é Érika 24.03.2016

Ļoti slikta pieredze. 2 mēnešu laikā ir bijuši tikai solījumi, joprojām nav ne preces, ne nauda atgriezta. Varbūt kādam 30eur ir lieki, bet ne man. Bēdīgi.

A arci123 11.01.2017

Ļoti nenopietni cilvēki. Kas pat telefonu nemāk pacelt. Bērni gaida mantas bet kā nav tā nav

K Katrina22 02.05.2017

Ļoti slikta pieredze. Nevienam neiesaku neko šeit pasūtīt. Nauda tiek paņemta, bet pasūtījumu nepiegādā. Kad zvani, tad pasaka, ka kāds ir saslimis utt. bet pēc kāda laika vispār neceļ klausuli. Uz e-pastiem neatbild vispār. Un naudu arī neatgriež. Ar ļoti lielu novēlošanos tika atgriezta nauda.
Izvēlaties citu interneta veikalu!

C centners7 31.07.2017

Nenopietna firma,preci nevar piegādāt vairākas dienas,baro tik ar rītdienas solījumiem.Labi ka nesamaksājām pirms preces saņemšanas.

L Linna 31.07.2017

Nu.. visadi drosi vien cilvekiem gadas. Man, piemeram, nekas nebija preti sazinaties online, maksat caur ibanku.. sanemu visu laicigi, apmierinata. :)

C centners7 31.07.2017

Tad lai vienkārši pasaka,ka prece nav,nevis liek bērnam gaidīt entās dienas????