www.sudzibas.lv Enegro Optimus un meistars Jānis Sīlis Nekvalitatīvi uzstādīts gaisa kondicionieris

Enegro Optimus un meistars Jānis Sīlis - Nekvalitatīvi uzstādīts gaisa kondicionieris

Izmantoju Energo Optimus pakalpojumus lai uzstādītu A/C 2021. gada augustā. Sākums bija labs - atbrauca Jānis Sīlis (meistars un uzņēmuma īpašnieks) ar kolēģi, uzstādīja abas gaisa kondicioniera daļas (iekšējo un ārējo). Uzstādītās ierīces izskatījās glīti un kārtīgi, pēc sevis meistari telpu sakārtoja. Diemžēl šeit pozitīvā pieredze beidzās, jo jau pēc dažām nedēļām kondicionieris pārstāja dzesēt telpu un uzrādīja kodu kas norādīja, ka ierīcē nav freons. Sazinājos ar Jāni Sīli, viņš atbrauca, konstatēja freona noplūdi un atkārtoti to uzpildīja. Atsūtīja rēķinu par freona uzpildi, pašu freonu un transporta izmaksām. Kad apjautājos par iemesliem freona noplūdei atbildēja, ka sūci neatrada, tomēr arī izvairījās apstiprināt, ka A/C ierīce ir bojāta un tā būtu jānes labot. Pāris nedēļas vēlāk gaisa kondicioneris atkal uzrādīja freona iztrūkumu. Sakontaktēju Jāni Sīli, viņš apsolīja atbraukt, tomēr tā nekad man neatzvanīja un neatbrauca. Es izsaucu citus meistarus, kuri uzreiz atrada sūci un to salaboja. Sūce bija savienojuma vietā, tātad meistara Jāņa Sīļa kļūda, kuru viņš vai nu nemanīja vai nevēlējās atzīt. Aizrakstīju Jānim Sīlim par sūces iemesliem, tomēr nekādu atbildi nesaņemu. Lieki piebilst, ka nesaņēmu kompensāciju par nekvalitatīvi padarītu darbu un papildus izmaksām kas dēļ tā radās.

G