www.sudzibas.lv Enefit Uzbāzīga rīcība. Neatļauts zvans no robota.

Enefit - Uzbāzīga rīcība. Neatļauts zvans no robota.

Neatļauts zvans no Enefitrobota atkārtoti, iepriekšējo reiz 2019. G. Augustā. Zvana un piedāvā piedalīties īsā aptaujā, bet tas nozīmē automātiski pieteikties kaut kādiem jaunumiem/piedāvājumiem no Enefit. Neesmu viņu klients un nav bijusi ar viņiem nekādu darījumu.
Zvanot atpakaļ uz numuru, atbild robots un nav iespējams atteikties no uzbāzīgās reklāmas.

BondsBonds 14.02.2020

Tas var notikt pat no pirkuma internetveikalā. Nosacījumos var palikt apakšā piekrītu partneru reklāmai.

Da Dachuk28 17.02.2020

Arī man zvanīja robots sabijos, bet aptaujā piedalījos. Otrā dienā saņēmu zvanu no enefit darbinieces kura mani iepazīstināja ar elektrības piedāvājumu un ļoti laipnā manierē atbildēja uz maniem jautājumiem. Kopš septembra esmu viņu klients un esmu apmierināta, jo ir gan pāris eiro ietaupījums gan ātra sasniedzamība.