Endijs Ozols - Šnē no Saldus - Krāpšana

Uzmanieties no meļa, nelieša un krāpnieka Endija Ozola - Šnē No Saldus, kas izkrāpj naudu par materiāliem un nepabeigtiem, nekvalitatīviem darbiem! Rezultātā, jums tiks uzcelta tāda aka-butaforija, kāda ir redzama attēlos. Uz tel. Zvaniem ir jāgaida ilgi, un, ja atsaucas, tad katru reizi zem cita vārda - Edgars, Jānis utt. Šis ir ''speciālists'' gan kanalizāciju jomā gan citās.

Papildināts IJS 05.09.2018

apsolīto 5-6 m dziļuma tika izrakti 3,5m, ūdens dziļums pirmajā nedēļā bija 75 cm. Beigās aka bija jāaizber.

I

I IJS 07.09.2018

ceru, ka šis krāpnieks saņems pamatīgu mācību. Varu nomierināt citus cietušos, viņš ir jau ievietots interpola melnajā grāmatā. Es eju līdz galam _ šo garnadzi ievietošu būrī, kur viņam ir patiesi pienācīga un godpilna vieta. Žēl, ka LV policija ir pasīva un pat aizstāv šos garīgos krokļus.

I IJS 07.09.2018

šim mēslam un soc. izstumjamajai būtnei ir vieta atkritumos. Endijam Ozolam ir brīva vieta ''būrī '' jeb cietumā! neuzraujieties uz mēslu mafiju no Saldus! viņa tel. nr. 20078089 vai Ritas nr.267009243. Zvaniet jebkurā diennaktsstundā. šim valsts policijaskrāpnieku aizsargātajam nr. ir cita pieeja-mana un īpaša
. Šo mēslu un krāpniku Endiju Ozolu no Saldus es iznīdēšu līdz saknēm!

L Liene 24.10.2018

Dzīvo Lielā ielā un māte Arhitektu ielā. Diemžēl mums arī bija darīšana ar šiem cilvēkiem.