www.sudzibas.lv Endija Studente uzmanieties- krāpniece

Endija Studente - uzmanieties- krāpniece

No šīs personas, caur sludinājumu zip.lv, vēlējos iegādāties kurpes, naudu samaksāju, sarunājām, ka atsūtīs pa pastu, bet viņai uzreiz sākās visādas problēmas ar sūtīšanu, tad adrese nepareiza, tad pasts nesūta. Viņa ir tikai mele un krāpniece. Pie sludinājuma neraksta savu īsto vārdu, parakstās kā Lelle, Lellīte. Uzmanieties!

D

E EndijaStudente 26.04.2010

Te tiešām vienam/ai otram/ai rādās Sātana iedvesmotas halucinācijas, lai traucētu luterāņu garīdzniekiem kalpot. Taču suņi rej, bet karavāna ar Dieva palīgu iet tālāk! Lai tak katoļi turpina ubagoties uz ceļiem tiem, kas sevi sauc par "otriem kristiem", bet nespēj pat ūdeni vīnā pārvērst, bet nodarbojas ar bērnu izvarošanu, lai tak katoli krīt ceļos Marijas vai izdomāto "svēto " kā Bībelē neminetā Antona priekšā un noskatās, kā dievkalpojumā priesteris vīna kausu iztempj viens pats, ignorējot Jēzus Vārdus - DZERIET VISI NO TĀ! Interesanti, cik ilgi luterāņu grupas admini atļaus katoļiem gānīt luterāņus luterāņu grupā?! Pamēģiniet gānīt [slēpt]@kultēvu grupā katoļu d-b grupā!

K Kristina 07.05.2010

Nu nezinu, man ar so meiteni viss bij ok.
Vina no manim pirka zabakus,
un naudu laicigi sanemu un jau biju izsutijusi vinai naudu..
taka nevajag k-kadus sudus publicet bet runat ar to cilveku un sarunat visu mieriigi.
ka mazi berni nematies..

O o 07.05.2010

"..naudu laicigi sanemu un jau biju izsutijusi vinai naudu.."
izskatās, ka Kristina reizē gan pērk, gan pārdod Endijai, bet varbūt pati tā arī ir un sevi paslavē :)

P pufa 07.05.2010

var tak sūtīt kurpes ar pēcmaksu. nosūtot paciņu uzliec sūtījumam pēcmaksu, pastā neizsniegs ātrāk, kamēr nebūs nauda noskaitīta, un saņēmējam ar nav problēmu- nekādas priekšapmaksas par nesaņemtu preci.

L Laurina 10.05.2010

Jā, piekrītu ka var pasta sarunat kad bus atnakusi pacina tad uzreiz naudu nosutishot caur pastu, nevis caur i banku un ilgu laiku gaidit kamer izsutis, ta caureiz atrak un vieglak.pec manas pieredzes.

L Lilita 23.07.2010

Man tā liekas, ka šīs ir baigais pufelis ko jūs te raksta..
Bet man liekas ka šis jau vec, un ko tur var līdzēt, ja tev viss jau ir atnācis, un ka Tev problēmu nav..
Jo tagad šī meitene var par tevi netik vien ielikt sūdzibas, tad taka uz priekšu šo mēslu jādzēs ārā, un cik viņa veca..
padomā vai nav kauns...

M metalists 24.07.2010

Endija man butu kauns tava vieta zagt no cilvekiem naudu :(

K ksenija 17.08.2010

Nu tāds apkainojums, tieši no tavas puses, tu esi tā ar kuru neko normāli nevar sarunat, ak dies, tas ir tik stulbi ka liec kaut kadus sudus pa cilvekiem.tavai zinašanai.es salikšu netikai tādus par tevi, bet vel porno saita saliksu tevi un tavas bildes, tas ir tik stulbi ka pati netiec ar visu galā, bet kā maza meiteniite luudz visiem paliidziibu..ak dies paliigaaa :DDDD :DDDD :DDDD :DDDD

E Estere 21.08.2010

Es gan uzskatu, ka ir pareizi paziņot par tādiem cilvēkiem - jo ja kādai no tām kuras aizstāv te, tā gadītos...pašas būtu pirmās, kuras sūdzētos.
Atbildot (Dace 17-08-2010) komentāram:
Ja jau tu tā sacepies izlasot šo sūdzību, kur jau draudi ar sava veida izrēķināšanos, tad ja tu pati būtu piekrāpta, domāju tu tai Endijai Studentei galvu jau noskrūvētu nevis tikai sūdzību uzrakstītu :D

Un ja arī rezultātā viss nokārtojas, tad šo tēmu var palūgt administrācijai izdzēst. Kamēr lieta nav sakārtota - par tādām lietām un cilvēkiem jāziņo.

Lai veicas!

K ksenija 06.10.2010

Piekriitu Pufai.. Nav ko vienmer visiem uzticeties, cilveki ir dazaadi, bet meedz labot savas kluudas, visiem var but savas kljudas un tas ir jaizlabo pasham un tas japaskaidro.. tas ir mulkiigi ka iet ta un visiem raksta vai sudzaas, man ari ta ir gadijies, bet ir jasaprot cilvekus, un pasham sevi.. ja tu ta dari, vai tev patikutu ka pa tevim ta dariitu. es nepazistu sho meiteni. bet pec izskata vinja izskatas normala. un cilvekiem ir japiedod par tadiem nepatikamiem padaritajiem darbiem.un skatoties datumus tas jau butu sen, un nu domaju ka viss jau sen ir nokartots un butu jaidzesh ara lai nebutu parpratumi citiem. taka man ari ta ir bijis gadijies, un esmu savu kljuudu labojusi, domaju ka ar sho meiteni tev vairak nav problemu.. taka vien ludzu tev pashai dace, izmest sho sudziibu ara, jo domaju ka shi meitene nejutas erti ka tads te ir rakstis. Ja protams vina vel mainas ar drebem es domaju ka kadam patiks vina drebes mainisies tapat ja sho pamana, tapec liekas ka shim nav jeega un domaju ka busi normala meitene un izmetisi sho ara.

K ksenija 06.10.2010

Publicēja: Dace 25-04-2010

I Ilze 31.03.2016

Piekrītu, Viņa ir krāpniece. Atsūtija man preci, kas nestrādā, kad teicu, ka lai atgriež naudu ir pagājuši 4 mēneši vēl joprojām neesmu saņēmusi naudu atpakaļ, kaut gan piekritu lai atskaita atpakaļ tikai par preci un ka pašu nedarbojošospreci atpakaļ par saviem līdzekļiem nosūtīšu.
Vilsu laiku bija kādi iemesli lai to neizdarītu un beigās pasaka, ka tik ilgs laiks ir pagājis, ka viņa vairs neņems preci atpakaļ.
Vispār šitādai skuķei gribas rupji sakot ar to preci iebelst pa ģīmi.
Vēlāk publicēšu saraksti, lai visi zin.
ENDIJA STUDENTE ( ATVERSKAPI.LV -Čikiņa77(mainos)