www.sudzibas.lv Emiram Grinča Ziemassvētku eglīte

Emiram - Grinča Ziemassvētku eglīte

Tikko atgriezāmies no bērnu eglītes K Suns, ko organizēja amatieruzņēmums Emiram. Mīļie vecāki, netērējiet naudiņu un savu laiku, cerot, ka būs jauks pasākums bērniem. No pasākuma programmā minētā:
"40 min. garš teatrāls uzdevums kurā tiek iesaistīti bērni
15 min. pārbaudījumi kurus sagatavoja Salavecītis
30 min. dzejolīšu skaitīšana dāvanu saņemšana
15 min. Grinča diskotēka, fotogrāfēšanās, našķošanās"
ļoti, ļoti nosacīti var teikt, ka bija bezsatura "uzvedums", kas balstījās uz uzdotajiem jautājumiem bērniem, bija arī fotografēšanās un tas arī viss.... un galvenais, ka ne Salavecītis, ne dāvaniņas, ne diskotēka tomēr nebija. (Kad puisītis jautāja, kur ir Salavecītis, organizatori pateica, ka Ziemassvētki ir beigušies un Salavecītis ir aizbraucis uz Ziemeļpolu), sajūta gan bija, ka pasākuma organizatori paši nezināja, vai Salavecītis būs, vai nebūs, jo sākumā tika solīts, ka būs pārsteigums tiem bērniem pie kuriem vecītis nebija Ziemassvētkos... Uzskatu, ka ļoti neprofesionāli un negodprātīgi organizēts pasākums. Un par šo murgu mūsu ģimene samaksāja 15 Ls

N

K kevins 28.12.2013

Organizētība- nulle. Pēc 40minūtēm ar 'teatrālo uzdevumu' sapratām, ka tas ir arī viss.Protams, varēja nofotogrāfēties barā ar visiem bērniem un turpināt gaidīt Salavecīti, kurš tā arī neieradās, jo jau bija 'aizbraucis uz Ziemeļpolu', lai gan sākumā tika vaicāts bērnu vārds un gadi (prieškam?) un vai bērni ir sagatavojuši pantiņus.
"Izrādē piedalās: Grinčs, Sniegbaltīte, Šreks, Pingvīns, Feja, Salavecītis". Bija tikai Grinčs (vājprātīgā tērpā, vismaz seju jau varēja nokrāsot!), pingvīns un sniegbaltīte.
"Pasākuma norises programma:
40 min. garš teatrāls uzdevums kurā tiek iesaistīti bērni
15 min. pārbaudījumi kurus sagatavoja Salavecītis
30 min. dzejolīšu skaitīšana dāvanu saņemšana
15 min. Grinča diskotēka, fotogrāfēšanās, našķošanās"

40minūtes bezjēdzīgas runāšanas, kas izskatījās, ka vakar Grinčam ar Pingvīnu bijusi laba piektdiena, 15minūtes ar Salavecīti? - Nekā nebija, dzejolīšu skaitīšana ne tik, un diskotēka??? naškošanās??

UN PAR TO 15 LATI!!! šausmas

J Jano289 28.12.2013

Biju ar bērnu Kongresu namā uz eglīti, tur arī nebija nekādu salaveču. Bija uzvedums, kur dejoja kaut kādas žīdu tautasdejas. Ārpusē darbojās tipa Ziemassvētku tirdziņš, kur pārdeva visādu ķīniešu figņu mirgojošus zobenus utt. Vienā kaktā varēja saņemt paciņu. Visā visumā nekādas aociācijas ar tām elgītēm, kas man bija bērnībā neradās. Biļete arī nekāda lētā nebija, liekas 8, 00Ls

B bitite21 28.12.2013

Ari es iepriekshejos gados vedu mazo uz dazhadam egliiteem Riigaa, visur tizls sviests...shogad gajam uz cirku-super, bernam un pasham prieks)))

T TomsLepe 28.12.2013

Pilnība piekrītu, nekas no minētā nebija, pat eglītes nebija. Kāds teatrāls uzvedums? Divu cilvēku kaut kāda parunāšana mikrofonā? Tas nav teatrāls uzvedums. EMIRAM pasākumu pasākumu aģentūras direktors, pats Grinčs, kā var vispār atļauties prasīt naudu par šitādu murgu, vēlētos saņemt savus 15Ls atpakaļ!

M maijro 28.12.2013

Mēs ar' bijām uz šo nožēlojamo pasākumu...bija pat doma pieprasīt atgriezt naudu, jo netika izpildīta pat puse no programmas...
Tie divdomīgie bezgaumīgie jociņi vispār bija nevietā bērnu pasākumā...nespēju iedomāties, ka šādi "meistari un aktieri" vada bērnu pasākumus un ballītes...smieklīgākais bija tas, ka džeki paši bija sajūsmā par savu darbu un jutās visu nopelnījuši...

M maija30 29.12.2013

Arī mēs uzrāvāmies uz šo pasākumu. Bijām Go planeta 19.decembrī. Jāsaka, ka pat bērnam sāka nākt miegs, nerunājot par vecākiem... Pasākums bija neorganizēts un nepārdomāts. Vienīgais mierinājums, ka bērni tika uz 3D kino un iztrakoties atrakcijās par to pašu biļetes cenu. Arī Salavecis beigās bija... un paciņā 5 šokolādes končas (leišu), 6 ledenes un viens šokolādes batoniņš Nomeda - vai kaut kā tā. No teātra nebija ne miņas... Grinčam čības netīras un sniegbaltītei cauras... bija vēl viens aizdomīgs rūķis... bet no pārējiem tēliem, kas bija minēti programmā nebija ne miņas. Arī Ziemassvētku mūziku prasījās, bet tā vietā dabūjām klausīties Radio Skonto un reklāmu par Maxima. Nu absurds pasākums. Bērniem sākumā tika dalītas maskas, kuras bez maksas varēja dabūt vasarā - Daugavmalā, pasākumā Lauku sēta Rīgā. :) Biļetes cena neadekvāta sniegtajam pakalpojumam.

Vagons Komā 08.11.2020

Ziemassvētku ballīte ar Šreku? Njā, tā laikam dzima Suicide Squad.