www.sudzibas.lv Emīls Zalktis Likuma nezināšana

Emīls Zalktis - Likuma nezināšana

Kā var strādāt par tiesu izpildītāja palīgu ja nezin likumus? Emīls zalktis ir viens no tiem, viņš uzmācās soc tīklos parādniekiem. Konkrēti feisbukā. Pēc lv likuma parada piedzinēji nedrīkst traucēt parādniekus soc tīklos, to pārliecināties var pie juristiem konsultācijā, ko es izdarīju piezvanot uz eiro Temīda. Vai tādi likuma nezinātāji var strādāt tādā amatā?

T Turkey901 28.04.2020

"Vai tādi likuma nezinātāji var strādāt tādā amatā?"

Likumus viņi noteikti zin, taču tie viņus maz interesē un gadījumā, ja Jums ir kāda pretenzija, tad esat tiesīgs vērsties tiesā.

T Turkey901 28.04.2020

Parādnieki pārāk labi apzinās savas tiesības un pārāk gausi atcerās par pienākumiem!

M Matskar 28.04.2020

Varbūt nevajag bēgt un izvairīties, bet mēģināt risināt savas parādsaistības ?

M mancave 29.04.2020

они знают законы. Но если им они не помагают они просто не обращают на них внимание.
А вам нужно сделать доказательства того что он нарушил закон и пожаловаться в колегию судебных исполнителей.