www.sudzibas.lv Emīls Grīnbergs Slikts serviss, bojājums

Emīls Grīnbergs - Slikts serviss, bojājums

Ar Emīlu Grīnbergu tika sarunāta automašīnas krāsošana.
Emīls sevi uzstādīja kā šī amata speciālistu, un solīja kvalitatīvu darbu, kuram dos garantiju.

Krāsošanas gaitā Emīls regulāri sūtīja bildes un video, kā viņam sokas ar darbu - arī ar problēmām, ar ko saskārās, t.i., krāsojums bija defektīvs visam auto.

Emīls godprātīgi uzņēmās savu kļūdu labot, un auto pārkrāsot vēlreiz.
Kopumā, šis atkārtojās divas reizes, līdz Emīls bija sasniedzis līmeni, kad jutās gatavs nodot savu darbu.

Dienā, kad devāmies pakaļ auto, acīs nedaudz sariesās asaras. Viss automašīnas krāsojums bija klāts ar bedrītēm, visas gumijas - aizlietas ar krāsu, un vietumis, detaļas (durvju plastmasas moldingi), bija pārklātas kā ar smilšpapīra efektu, nemaz nerunājot par automašīnas salonu, kas bija viscaur klāts ar putekļiem.
Papildus tam, uz tikko, svaigi krāsotām durvīm, bija dziļas švīkas un buktes.

Auto apskates laikā, uz šīm kļūdām tika norādīts, un Emīls solīja savu veikumu labot, bet auto šobrīd vajadzētu savākt, lai krāsa nožūst pavisam. Auto īpašnieks teica, ka auto viņam nevajagot, jo braukt ar ko ir, un automašīna var palikt, kamēr darbs tiks veikts kvalitatīvi, bet Emīls uzstājīgi norādīja, ka pēc tam auto paņemšot pats.

Pagāja laiks, un tā arī notika - Emīls auto paņēma vēlreiz, bet auto ļoti ātri atgriezās atpakaļ - auto ir ticis vēlreiz pārkrāsots, un šoreiz to nav darījis viņš. Krāsojuma kvalitātes uzlabojums, salīdzinot ar pirmo reizi, kad auto bija "gatavs" atdošanai, bija uzlabots minimāli :
Krāsojumu vairs neklāj bedres, bet tas ir nekvaliatīvs, klāts ar putekļiem un izciļņiem. Gumijas un logu malas vēljoprojām klātas ar krāsas satecējumiem, kā arī, "smilšpapīra" efekts novērojams vēl spēcīgāks. Dažas detaļas klāj 5mm biezs krāsas notecējums, uz ko Emīls atbildēja - šo var izpulēt.

Pēc šāda auto saņemšanas, darba rezultāts vēljoprojām nav apmierinošs - auto tika aizvests pie viena no vadošajiem speciālistiem auto kopšanā, un defekti, šoreiz, tika iemūžināti, ko var vērot pievienotajos attēlos.

Papildus tam, auto tika uzrādīts citiem krāsošanas speciālistiem, kas šo darbu atzina par paviršu un nevīžīgu, un, ka novērojams pieredzes trūkums darbu veikšanai.

Pirms tiek pieņemti secinājumi, ka auto īpašnieks ir cimperlīgs un piekasīgs, pieminēšu sekojošo:

No veiktā darba netika sagaidīta absolūta izcilība vai "auto tiko no salona," bet gan kvalitatīvs krāsojums, kuru nopulējot auto izskatīsies lieliski.
Iepriekš minētais speciālists auto kopšanā norādīja, ka šādu krāsojumu nav iespējams izpulēt līdz labam rezultātam - ir brutāli jāslīpē nost krāsa, un, principā, jāpārkrāso.

Kad auto īpašnieks Emīlam Grīnbergam norādīja uz trūkumiem atkārtoti veiktajā darbā un piedāvāja Emīlam atgriezt pusi no samaksātās naudas, un šo atgadījumu aizmirst, Emīls atbildēja, ka viņam nekas nav jādara, un apgalvojumi esot nepamatoti - auto īpašnieks drīkstot izdzēst viņa numuru, un vairs nesazināties.

Darba summa - 1800 EUR.

Krupi var norīt, un nekādu naudu vai darba labojumu no Emīla Grīnberga vairs nesagaidām.

Neiesaku sadarboties vai ņemt darbā šo personu - neizrāda spēju nest atbildību par saviem darbiem, un tad, kad tiek konfrontēts par savu veikumu, "ieslēdz" upura režīmu, tēlaini izsakoties - nedz zvaigznes esot bijušas pareizi nostājušās, nedz čakras vaļā, un vainīgi ir visi citi, izņemot darbu veicēju.

J

Komentāri (2)

H Hitlers3 24.07.2021

Man gan sen atpakaļ nokrāsoja auto un nekādu problēmu nebija. Gadās jau visādi bet ļoti labs krāsojums maksā ap 4000. Pa daudz biji sacerējis.

M Misters78 15.08.2021

Dīvaina tev šī pieredze,jo gadu atpakal man šis cilvēks ikšķilē krāsoja lexusu.
Protams laika periods bija ilgāks nekā minēja,bet biju parsteigts par rezultātu. Bija daži putekļi,jo kā nekā nekrāso kamerā. Teica,lai pēc meneša atbraucu,kad krāsa nostāvējusies,lai var izpulēt putekļus. Visu izdarija godam!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes