Emīls Dāboltiņš - Dzīvokļu īre

Sveicināti. Šī ziņa būs noderīga tiem kas izīrē dzīvokļus. Ja kāds grib lai īsā laikā jūsu dzīvokli izdemolē, sacūko, salauž podus vai kā savādāk iznīcina, tad jums ir vajadzīgs šis cilvēks emīls āboltiņš. Pēc viņa izvākšanās no dzīvokļa piespiedu kārtā bija jāmaina pods, dzīvān un citas mantas. Cilvēks ir jauns, bet jau pilnīgs alkoholiķis. Kad vairākas reizes biju ieradies pie viņa, tad vienmēr viņš bija stiprā rēbumā. Iekšā mētājās visas iespējamās drēbes pa grīdu. Klāt vēl iztukšotās pudeles, bundžas un apavi. Iekšā pēc visiem aizliegumiem smēķēja. Paklājs no balta pārvērtās par melnu. Respektīvi dzīvoklī ir jātaisa remonts lai izdzītu smaku no telpas. Smaka neiedomājama. Es neesmu redzējis briesmīgāku cilvēku kā šis subjekts. Dārgie kolēģi, neiekrītiet uz viņa kautkādiem naiviem tekstiem. Ar viņu kopā staigā arī viņa māte un tikai kladzina cik viņas dēliņš ir labs. Absurdākais cilvēks ko esmu redzējis

B Burum10 19.01.2023

Par tadu bezkaunu vajag rakstit un rakstit lai cilveki zin kura puse tads atrodas Lai jums veicas

S Sandis nydion 19.01.2023

Tā doma jau arī tāda ir. Lai cilvēki var pārbaudīt kas un ko. Diemžēl viņš ir atradis jau jaunu dzīves vietu.