Emila Galdniecība jeb galdnieks Edmunds Gavars - Joprojām bez bērnu divstāvu gultas

Ja vien šis kantorīts kādreiz atsāks savu darbību, nevienam to neiesaku. 2012.gada 17.februārī Emīla galdniecībā (galdnieks un īpašnieks EDMUNDS GAVARS),pasūtījām bērnu 2.stāvu gultiņu, izgatavošanas termiņš 1-1.5 mēneši. Pienāca ilgi gaidītais termiņa izpildes laiks, pasūtījuma realizācija tika pagarināta. Vēlāk, kad sākām interesēties par izpildes termiņu, sekoja visādas atrunas, taču vēl vēlāk neatbildēja uz telefona zvaniem un epastiem. Lielki teikt, ka iemaksātā puse - 90 LVL ir ar galiem. Uz rokas palicis vien vienošanās papīrītis ar kuru tad dosimies uz policiju, iespējams kaut ko lietas labā varēs darīt vai vismaz piedzīt iemaksāto summu.

K

F Fendy 15.05.2012

Гаварс полный урод!!! Конченный человек!!! А мамаша его покрывает. Она является хозяйкой столярки. У нас ситуация еще хуже...эта СКОТИНА набрала заказов на огромную сумму и пропала. Но и на таких упырей найдем управу!!!

D dienaszagle 17.05.2012

Diemžēl šis cilvēks savulaik ir visādi mēģinājis biznesu veidot, ne viens vien uzņēmums uz viņa vārda bijis, tikai kaut kā nevienam neko nemaksā, tagad visi SIA jau ir ar galiem. Arī privāti patīk jaunietim aizņemties un naudu nekad neatdot.
Tā kā nekad, nevienam neiesaku ar viņu iesaistīties nekāda veida sadarbībā.
Domāju, ka sameklēt viņu var Dārziņos, tur gan viņa mātei ir māja, gan brālis dzīvo.

R ritukins 21.05.2012

Hm, cik man zināms, tikai viens uzņēmums bija uz viņa vārda un tas pats bankrotēja ne viņa gluži vainas dēļ, bet drīzāk "jaunieša" nolaidības dēļ un tas bija maķenīt sen (to var redzēt arī lursoft). Par privātiem parādiem nezinu, zinu, ka pati biju viņam parādā un aizdeva man naudu tāpēc, ka bija problēma ar bērna veselību, bet esmu atgriezusi to tikai daļēji, jo ir finansiālas grūtības. domāju, ka jums tas nācis pār galvu, ne speciāli viņam tā rīkojoties.

I iumans 28.05.2012

Man bija līdzīga pieredze ar viņu kad pasūtīju ārdurvis. Pasūtījums tika veikts pagājušā gada maijā uz 2 mēnešiem par 350 ls. Pēc 2 mēnešiem nekas nebija izdarīts, dzinu viņu rokā visādos veidos un domāju, ka mana iemaksātā nauda ir pagalam. Tomēr galu galā oktobrī durvis bija gatavas un ieliktas. Pašlaik gadu nostāvējušas un ir ok, un cena priekš ārdurvīm arī nav liela (Baldze tādas pašas bija gatava taisīt pa 900 ls). Galdniecība bija Ķengaragā, kur pati braucu pa laikam skatīties. Pie visām negatīvajām emocijām man tomēr jāsaka arī kāda pozitīva lieta, ka Gavars man ieteica durvju rotājumus, kurus nebiju pati iedomājusies un durvis izskatās daudz labāk nekā būtu bez tiem. Varbūt tomēr Gavars vēl uztaisīs jums tās lietas, kuras apņēmies ...

Ребята я не ожидал что будет так быстро и качественно, хотя прочитал про него...вау

M Mihails Rats 30.08.2012

ja gribat zināt šī galdnieka kontaktinformāciju un adreses droši jautājiet!

K Kristīne83 30.08.2012

Hmmm...tikai gulta sen jau pasūtīta citur un bērniem jau lietošanā, bet ceru, ka uzzinot adresi un telefonu tomēr saņemšu naudu atpakaļ.

R RenarsR 13.09.2012

Vispār viņš šobrīd mēģina atdot parādus un izkulties no visas tās jezgas - droši rakstiet viņam uz [slēpt]@inbox.lv un domāju, ka atgriezīs Jums visu. Man un cik man zināms vēl pāris klientiem viņš nupat atgrieza naudu un vienam pat uztaisija ko vajadzēja. Īstenībā pilnībā saprotu viņa situāciju, ne viņam vienam dzīvē tā gadijies, bet redz, ka ja grib var nostāties atpakaļ uz ceļa. Man viņš atdeva naudu uz konta divās daļās jo visu uzreiz nevarēja.

A Aij 08.05.2013

Nekādā gadījumā neuzticaties EDMUNDAM GAVARAM, joprojām apkrāpj klientus, pie tam arī tos, kam kādreiz ir taisījis mēbeles :(.
Kas ir iesniedzis dokumentus policijā, lūdzu palīdziet arī man, kas, un kā jāformē?

D dārziņu kings 08.11.2013

Prieks par to, ka gavars, šādi krāpjot cilvēkus, savu likteni jau ir izvēlējies - mērglis dzīvo un dzīvos (diez vai ilgi) vienās bailēs, tā arī sapūs slēpjoties ar saviem sapuvušajiem zobiem.

T trakums 20.05.2014

lohs pedejais visi vinu mekle un daudziem ir parada naudu dzivojot kautkur darzinos 11 linija un tel 20090383