www.sudzibas.lv EMGOLDEX finanšu piramīda

EMGOLDEX - finanšu piramīda

Tās nav muļķības, EMGOLDEX IR FINANŠU PIRAMĪDA UN VISS!!! Re kur viens no "šiverētājiem" Krievijā arī to atzīst:

Андрей Мальцев 48
Emgoldex - реально работающий проект. Да ПИРАМИДА! Правы все! И те кто ЗА, и те, кто ПРОТИВ! Только настоящая ПРАВДА посередине. У нас в офисе уже 5 человек получили по 3000 евро на валютную книжку Сбербанка, 2-е из них по два раза. а один из этих двоих стоит на получении в третий раз. И еще трое вот-вот получат. А верите ВЫ в это или нет - это ВАШЕ личное дело! Удачи ВСЕМ!

(jāklikšķina un развернуть pie Андрей Мальцев 48)

Zelts ir tikai virtuāls aizsegs uz kaut kāda sadarbības līgumiņa pamata, lai vismaz Vācijā varētu kaut kā legalizēt sevi, tajā pašā laikā Vācijā viņi it kā piedāvā iegādāties zeltu, bet ne vārda par reālo iespēju stāties sistēmā un pelnīt bonusus.
Apvienotajos Arābu Emirātos, kur viņi ar gudru domu reģistrējuši savu mātes uzņēmumu, savu izvēli tur reģistrēties pamato it kā ar to, ka tur redzi zeltu neapliekot ar nodokļiem, visas tās ir muļķības, Emirātos šādi tipi parasti reģistrē savus apšaubāmos "biznesus" (pat nezinu, ka lai pareizāk būtu viņus nosaukt) ar pavisam citu domu, pirmkārt tas ir ļoti viegli izdarāms arī bez fiziskās klātbūtnes, otrkārt bez visādām pārbaudēm un papildprasībām,un pie reģistrēšanas AAE nenes nekādu atbildību par tās firmas darbību, kā arī nekādas ziņas neizsniedz. Vienkārši tā teikt, atkratās no liekām problēmām.
Arī lieki piebilst, ka AAE no Emgoldex faktiskās darbības nav ne smakas, jo, kā jau Tev vieni paši atzinās, ka gan Vācijā, gan AAE ar to draud smagi sodi.
Arī Emgoldex visi līderi uzrādās Krievijā, visi ir krievu tautības, neviena paša vācieša vai arāba - tiešām tas nevienam neuzdod jautājumus?
Lūdzu visa Emgoldex elite, kura labklājību uztur arī katrs latviešu jaunpienācējs: http://mlmbaza.com/company/102
Es cītīgi mēģināju piespiest vienu šādu "biznesmenīti" no Emgoldex man atbildēt uz šiem kutelīgajiem jautājumiem, viņa nespēja attaisnoties, tikai mētājās ar Emgoldex saitiem un apsaukāt mani par neizglītotu, muļķi utt, uz nevienu jautājumu tā arī neatbildēja.
Kā piemēram, jautāju, kādēļ apzināti ieviešat uzticību cilvēkos, maldinot viņus par tiem sodiem Vācijā un AAE, ja viņi faktiski Emgoldex tur nemaz nefigurē? Jautāju vismaz pēc kaut kāda pierādījuma, (Emgoldex piedāvātā literatīra šādas atbildes nesniedz :D ) visi klipi youtubē par "lielisko kompāniju" Emgoldex pārsvarā ir krievu, latviešu, angļu valodās, bet neviena paša vācu vai arābu valodā un vismaz kaut kā kliedētu manas šaubas (laikam pametu viņiem labu ideju, tagad kaut ko ceps augsā). Dāmīte sāka aizsvilties, pazemot mani, visādi izlocījās, vārdu sakot, netieši ar savu reakciju atzina, ka taisnība vien man ir.
Ja te sāksies baigais kraukļu uzlidojums no Emgoldex, man vismaz būs jau sagatavoti jautājumi, kurus likšu priekšā, tādu man ir daudz. :D

Kāds, kurš vēl apsver iespēju iesaistīties vai nē, padomājiet, jo Emgoldex ir finanšu piramīdas pazīmes, lai gan tādas piramīdas pirmajā brīdī ver būt grūti atpazīt, jo tā var slēpties aiz dažādām uzņēmējdarbības u.c. formām, taču parasti finanšu piramīdām ir viena galvenā iezīme: klientiem tiek solīta nesamērīgi liela peļņa īsā laika posmā, kā arī dalībniekiem tiek piesolīta papildu piemaksa, bonusi par jaunu dalībnieku piesaistīšanu.

Iesaistoties finanšu piramīdā, tur ieguldītā nauda var tikt pilnībā zaudēta. Emgoldex nav izdota licence šādām darbībām Latvijā, līdz ar to FKTK neuzrauga šādus veidojumus, dalībnieks netiek nekādā veidā valstiski aizsargāts.
Neviens nenes atbildību par piramīdās zaudēto naudu, neviens negarantē, ka šie līdzekļi tiks atgūti.
Ikviens, kurš iesaistās finanšu piramīdā kā tās dalībnieks, atbalsta citu cilvēku apkrāpšanu.

Kam nav slinkums, te būs Krievijas žurnālista raksts par viņiem, kā arī iesaku palasīt komentārus, kur tautas pārstāvji Emgoldex kompāniju izloba kā kāpostu un izceļ gaismā visā savā neskatā.

Un speciāli Emgoldex kaislīgajiem aizstāvjiem.
Pirms te ko iebilstat, dariet to argumentēti, kaut vai atbildiet, kādēļ jūs melojat par darbību Vācijā un AAE un, bez visādiem "galīgās muļķības!", "finanšu piramīdas ir tās, kur nav produkta!", "jūs neizglītotie un negatīvie cilvēciņi!" utt..., jo, cik es tā papētīju, viņu komentāru stils ir tieši tāds- agresīvs, pazemojošs, bez seguma.

Latvijā nav kriminālatbildības, pagaidām, par finanšu piramīdām, finanšu ministrs nupat solījās šo robu aiztaisīt, tikmēr, ja valsts mūs nevar aizsargāt, tad būsim modri un aizsargāsim sevi paši.

G Gun4a 02.11.2012

Vai tad ir vēl kādi, kas viņiem tic? Koleģei vīrs tajā utelī pelnās, viņš pats arī atzīst, ka finanšu piramīda vien ir, bet to jau tā nevarot skaļi stāstīt :D Mani arī sākumā viņš cītīgi centās apsmadzeņot :D

E Eiforija 02.11.2012

! ooo, jauki, jauki, tad arī es neesmu vieniiga acigaa bijusi par tam aizdomam uz Apvien Araabu Emir un Vaaciju! :D speciali pieregistrejos seit, lai vareetu ierakstit komentu sim rakstam. :P
Es ari to pasu pamaniiju, ka vini iisti godiigi nav, ari mani gribeja tur ievilkt ar nenormaalaako pasparliecinaatibu un uzstaajibu, beigaas jau vairs neceelu telefonu :D tas manii jau izraisija aizdomas, tiesi taa uzspiileetaa uzstaajiba. Nezinu kaa citur, bet Valmieraa diezgan taa kustiiba juutama. Saaku pettit un jaaa, pirmais, kas man likaas aizdomiigi, ka vinu izpletussies ir tikai valstiis, kur par to nedraud kriminaalatbildiba, lai gan ofisi esot gan Dubaja, gan Vacijaa, nu tak skaidrs! Suns zin ko eedis. jaaa, ari manas draudzenes gribeeja tur ievilkt, labi, ka praata pietika. :P
ja nav ne kauna, ne goda, tad tur var iet, kaut kur tadu izlasiju attieciiba tiessi uz emgoldeks :P

L Likumkorekts 02.11.2012

Tā uzstājība viņiem robežojas ar uzbāzību, tā ir. Bet tad man ir labs atsišanas instruments, es prasu, lai man sameklē kādu filmiņu vācu valodā ar Emgoldex shēmām, tad parasti seko pretjautājums: "kā jābūt, vai tad nav?"
Vācu kompānija aizmirsusi par saviem tautiešiem, lieguši iespēju ātri un viegli nopelnīt. :D

Komentārs par ilgi gaidīto Emgoldex SERTIFICATE OF CORPORATION

ООО, батенька, тут вы "папали"
(вот каждый раз, как только эти пирамидоны заявляют что-то конкретное - их легко поймать на лжи. Поэтому они все время виляют и льют воду. А тут вот и этот что-то заявил, получите)

"Энжойте":

Здесь долгожданная лицензия!!! ура! спешите видеть!

И такую "промокашку" оказывается выдали в Дубае немецкой компании "Gold&Silver Physical Metals"-
которая по словам пирамидонов является материнской фирмой, зарегистрировав шей Emgoldex.

Невозможно поверить, что бы солидной компании при регистрации дочерней фирмы выдали такое "чудо".
Тем не менее рег. номер на этой "лицензии" именно тот, что указывают пирамидоны.
Т.е. другой регистрации у них нет, эта - именно она, родимая.
ОК. А что же это за бумажка?
Нет никакой информации об учредителях, но зато хотя бы понятно кто выдал.

Это - "Ras Al Khaimah Free Trade Zone". Что за зверь? Обычный, банальный офшор.
Хоть и гордятся "лоховоды" своей Дубайской регистрацией, мол не какой-то там офшор, а "Дубай - прямой поставщик золота", оказывается - нет, просто это офшор и есть.

И такую компанию можно "слепить" за пару дней через интернет. Подробности об офшоре - здесь (возможно, именно через этот сайт они и купили регистрацию):

Приведу некоторые примечательные особенности дубайского офшора.

"Не разрешается вести бизнес на территории ОАЭ" (хотя организаторы утверждают: свое золото НАПРЯМУЮ покупают в Эмиратах).

"Не обязательно вести бухгалтерские книги и учет" (ну поди проверь куда и какие средства движутся)

Почитайте сами - полный карт-бланш без какого-либо контроля и ответственности . Клиент вкладывающий
средства в такого рода компанию не защищен ничем абсолютно.
Причем офшорные компании пользуются правом конфиденциально сти и поэтому нигде ни в каких официальных реестрах не фигурируют. (видимо мин.экономики Эмиратов не хочет ни иметь отношения, ни отвечать как бы то ни было за деятельность этих "шарашкиных контор".

E Eiforija 02.11.2012

ohoo, labs!

Emgoldex = sekta:

Profesora Aleksandra Dvorkina skaidrojums:

FINANŠU PIRAMĪDAS EMGOLDEX KRĀPNIECĪBAS UPURIS:

L Likumkorekts 03.11.2012

Brīdinājums par finašu piramīdu Emgoldex Neftakamskā, Krievijā.