www.sudzibas.lv Elvijs Kurpnieks arhitekts /Elvijs Millers Krāpšana, mēs palikām bez naudas un bez projekta

Elvijs Kurpnieks arhitekts /Elvijs Millers - Krāpšana, mēs palikām bez naudas un bez projekta

Mēs nolēmām būvēt māju un atradām arhitektu kuru sauc Elvijs Kurpnieks. Šis cilvēks iesniedza pirmo projekta daļu paņēma no mums naudu un tad kad bija jāiesniedz otro projekta daļu viņš jau nesteidzas un necēla no mums klausuli mēnešiem, bet kad ceļa klausuli tad stāstīja pasakas ka tūlīt šodien rit vai parīt iesniegs. Apmēram pēc diviem gadiem viņš mums paziņoja ka visu iesniedza, bet uzzinājām vēlāk ka neko viņš nav iesniedzis. Īsāk sakot pagāja jau trīs gadi un visiem iesniegtiem dokumentiem jau beidzas termiņi, bet naudas viņš no mums izvilka jau 1150€. Tad viņš mums saka izdariet vēl reiz jauno topogrāfiju un es iesniegšu abas projekta daļas reize un projekts būs gatavs. Mēs protams samaksājam vēl reizi 270€ par jauno topogrāfiju un tad sākas viss no jauna viņš neceļ klausuli un kad ceļ tad saka ka nedēļas laika visu izdarīs. Tad viņš pats uzzvanīju palūdza piereģistrēt bis.gov akauntu atvērt būvniecības lietu un izdarīt pilnvaru dokumentu iesniegšanai, bet pilnvaru jau uz vārdu Elvijs Millers un tad viņš uzreiz iesniegs visus dokumentus. Mēs visu izdarījām ka viņš teica, bet dokumentus viņš jo projām neiesniedza. Tagad uzzinājām ka viņš vispār nav nekāds arhitekts un viņam pārraksta visus dokumentus citi arhitekti piemēram ka Elvijs Millers. Domājam ka mēs ne vienīgā ģimene kurai dēļ šis personas tika sačakarēti visi plāni un sanāk ka nozagta nauda. Mēs turpināsim darīt visu lai šī persona būtu attiecīgi sodīta !

Papildināts Jekaterina Kustova 19.07.2021

Reāli uz to krāpnieku iesniegts iesniegums kriminālpolicija un tiks uzsākta kriminal lieta. Un šis krāpnieks jo projām turpina zagt naudu no cilvēkiem.

Komentāri (21)

I ilrgjefiho 09.04.2021

Apskatieties tak uz viņu. Kur tādam var kautko uzticēt? Ta ka mazi bērni. Saņēmāt ko pelnījāt. Kā mācību

J Jekaterina Kustova 09.04.2021

Tas veca bilde, 2007 gada

beetlejuice 13.04.2021

Tāds purns pa gadiem būtiski nemainās. Pēc fizionomijas jau var pateikt, ka slidens čalis.

E Elvijs Millers 18.06.2021

Interesanti, kas ir visi šie viltus profili? Lasot aprakstu nesaprotu par kādu projektu vispār iet runa. Vai nu stādies priekšā, kā īsta persona, vai arī kāds ir liels gļēvulis, kura interesēs ir tikai goda aizskaršana un neslavas celšana. Es labprāt šo situāciju atrisinātu, bet kā to var izdarīt, ja visi šie cilvēki (ieskaitot komentētājus) ir viltus profili?

J JĀNIS&123 18.06.2021

Elvij, tu esi krāpnieks un beidz te tagad gudri d.rst! Ceru, ka kādreiz apkrāpsi kādu, kurš reāli tevi atradīs un iedos bietē

J JĀNIS&123 11.06.2021

Mani arī viņš apčakarēja, labi ka pēc gada sapratām, lai tiktu pie mājas vajag jaunu projektu

E EvaSi 21.06.2021

Pievienojos sudzibai, identiska situacija! Vins vel megina attaisnoties, ka viltus profili, kauna vispar nav!

E Elvijs Millers 22.06.2021

Labi, EvaSi Jūs izveidojāt pilnvaru uz mani, lai varētu pabeigt darbus? vai mākat tikai pazust un novelt vainu uz citiem?

E Elvijs Millers 22.06.2021

Dārgā, Eva. Tagad sapratu, ka šo sūdzību un pārējos komentārus esat izveidojusi Jūs pati! Jo kā gan var tik ātri reaģēt un manu pēdējo komentāru, Jums droši vien nāca paziņojums par Jūsu ievietoto sūdzību. Jums pašai kauns ir? Kāpēc nezvanam man un neizsakat sūdzības man personīgi?

E Elvijs Millers 22.06.2021

Sanāk, ka visas sūdzības, kuras ir atrodamas šeit par mani, visas esat ievietojusi Jūs! Visi mani klienti ir apmierināti. Izskatās, ka Jums ar galvu kaut kas nav kārtībā! Uzzvanat man, atrisināsim visu! nevis spēlēsim bērnudārzu spēlītes!

E Elvijs Millers 22.06.2021

Vai nu uzzvanat man vai arī iešu iesniegšu iesniegumu Valsts Policijā par goda un neslavas celšanu!

E EvaSi 21.06.2021

Kurpnieks, Vikstrems, nu jau Millers….?! slepies no kka?

E Elvijs Millers 22.06.2021

Kāpēc man slēpties? Drīzāk te viens cilvēks ir izveidojis 10 viltus profilus. Kurpnieks ir mans dzimtas uzvārds no tēva puses, Vikštrems bija sievas uzvārds, pārgāju uz sievas uzvārdu, jo pašam netika savs īstais uzvārds. Tagad esmu oficiāli sķīries un pārgāju uz uzvārdu no mātes dzimtas. Kas tur ir slikts?

E Elvijs Millers 22.06.2021

Šajos komentāros cilvēku rupjība nav izmērama. Varam spriest, ka vieglāk ir izrādīt savu īsto būtību nevis civilizēti atrisināt problēmas. Kāpēc nevienu zvanu neesmu saņēmis? Lūdzu, zvaniet man droši, atrisināsim lietas, nevis pazemojiet paši sevi.

J JĀNIS&123 22.06.2021

Ja Elvij esi gatavs tikties ar visiem šiem cilvēkiem, kuriem esi sačakarējis prātu - noteikti varam noorganizēt- lieta jau ir tajā, ka esi sačakarējis te daudziem nervus un patukšojis kabatu .. cerams, ka šo nākamie upuri lasīs un aizdomāsies vai tiešām elvijs (kurpnieks, vikstrems, millers) ir tā riska vērts 😁
Ja tu saki, ka vaina ir visos šajos cilvēkos, tad noteikti tev ir komunikācijas problēmas un vajadzētu paskaidrot, ka pārdod tikai zīmējumu, kas nekam nav derīgs - tikai iesniegšanai BV un atteikuma saņemšanai!

E EvaSi 22.06.2021

Nu tad ej uz policiju un skaidro no kadam adresem ir ievietoti sie ieraksti, kuros tevi nepatiesi apvaino! doma ko runa!

E Elvijs Millers 02.07.2021

stādies priekšā kā īsta persona..nevis zem daudziem lietotājvārdiem! uzzvaniet man! Es pagaidām vispār nesaprotu par, ko vispār iet runa! ejam kopā uz policiju vai uz tiesu, atrisināsim šo problēmu! jo pagaidām izskatās, ka vienai personai vispārn nav, ko pa dzīvi darīt...

E Elvijs Millers 02.07.2021

EvaSi, Jānis&co..bauru karalis... kas būs nākošais? sudzibas karalis? vienalga. stādies priekšā kā īsta persona!

J Jekaterina Kustova 21.10.2021

Zvanu tev jau bija ļoti daudz, tikai tu neatbildi. Un pacelt tikai tad, ja tev zvana nezināms numurs un numura savus klientus kurus tu nometa tu Zvanu tev jau bija ļoti daudz, šeit tikai tu neatbildi. Un pacelt tikai tad, ja tev zvana nezināms numurs, bet numura savus klientus kurus tu nometa tu ignore.

J Jekaterina Kustova 21.10.2021

Jābūt ļoti augstās domās par sevi, lai domāt, ka tevis dēļ rada viltus kontus.
Tu saproti, par kādu projektu iet runa, ja tikai tagad pats sāka ar mani sazināties. Kamēr te nav parādījies atsauksmi par tevi, tu pat uz zvaniem neatbildēja, un ja atbild, tad nekaunīgi melojis ka ej iesniegt projektu.
Normāls cilvēks nebūs jāmaina trīs reizes uzvārdu. Domā ar jauno uzvārdu tevi neatradīs? Naivs.

J Jekaterina Kustova 21.12.2021

Un starp citu, jautājums nav atrisināts! Nez kāpēc saita administrācija sudzibas.lv nolēma, ka jautājums ir atrisināts, nav pajautājot man par to.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes