Elvijs Estrich Betona Grīdas - Krāpšana

Vēlos visus pabrīdināt kas vēlas mājā ieliet Estrich grīdu vai ietīt siltās grīdas. Fecebook sevi dēvē par Elviju (mob. Tel. Num. 28820356) un uz apģērba ir logo 3xl betonēšana. Gan jau to visu nomainīs kad pamanīs sūdzību. Pielikumā bildes ar tāmi un samaksāto summu un kas patiesība tika izdarīts. Atradu facebook sludinājumu betonējām un liekam siltas grīdas, Smukas bildes ar akurātu darbu. Sazinājos ar Elviju un atbrauca novērtēt visu, runāja Skaisti un saprotami. Atsūtīja tāmi. Ok. Norunātajā datumā neatbrauca jo bija tehniskas problēmas. Atbrauca nākamajā dienā uz 8.30 bez materiāliem, vēlreiz izrunājām cik biezu liks putuplastu un cik grīdu lies, atgādināju par 0 līmeni. Brauca pirkt materiālus. (tai laika posma kamer bija prom man vajadzēja viņu vieta sagaidīt mašīnu ar smiltīm un samaksāt šoferim) atgriezās ap 13. Sāka zibens ātrumā mētāt putuplastu, trubas, skavas lidoja pa visurieni. Nobrīnījos ka bildēs ir trubas smuki sietas pie armaturas sieta. Bet man nez kāpēc skavo. Ok varbūt kas pamainījies. Salēja betonu, saņēma naudu un aizbrauca. Mājā varēja ieiet tikai nākamās dienas vakarā, pēc 24 h. Un tad parādījās šausmas. Trubas bija ieliktas tur kur norādīju un ar pirkstu parādīju, ka uz sarkanajiem punktiem trubas nelikt. Dušā pie sifona un zem podiem. Lai nežūst laukā kanalizācijā ūdens. To vajadzēja zināt cilvēkam ar zināšanām un pieredzi šajā jomā. Kad noņēmām abās mājas pusēs pie sliekšņa dēli, atklājās arī ka nav ielikt tas par ko maksājam un bijām vienojušies. Sazvanīju Elviju un apstāstīju situāciju. Saņēmu to, ka mani apsaukāja rupjiem vārdiem un pateica ka pati vainīga ka ar metrumēru nestāvēju viņa darbiniekiem blakus. Naudu neatgrieza un grīdu nesalaboja. Līdz nulles līmenim pietrūkst 3 cm, tas būtu viss labojams. Bet ļoti pretīgi ka satamēja par materiāliem un saņēma naudu par to ko nemaz neizdarīja. Ja vēlaties ka jūs apkrāpt, izvēlieties Elviju. ;)

V VladsMo 30.06.2023

Ja, šogad ar mani viņš tāpat, darbs bija izdarīts ar plaisām, teica ka uztaisīs deformācijas šuves, bet to neizdarīja, tagad betons ir pilns ar plaisam, darīt tagad neko negrib, tikai lamājas, ka es pats esmu vainīgs ))