www.sudzibas.lv Elvi Līgatne Iztecējuši termiņi, cenu neatbilstība, nelaipna attieksme

Elvi Līgatne - Iztecējuši termiņi, cenu neatbilstība, nelaipna attieksme

Vai veikals var tirgot pārtikas preces ar iztecējušu termiņu, tas ir tieši biezpiena sieriņiem, ar divu un trīs dienu iztecējušiem. Vai pārdevējiem nav jāpārbauda termiņi, un cenas. Ļoti bieži cenas neatbilst. Un pat par to sakot direktorei, viņas atbilde, skatāties pēc kodiem.

Varu piedāvāt tikai 2 variantus
1. nopērkot preci ar iztecējušu termiņu, kopā ar čeku iesniedziet kasierim, lai veic naudas atgriešanu par pirkumu, ja atsakās, ieniegums PTAC + variants Nr.2.
2. rakstiet iesniegumu PVD, lai veic veikalā pārbaudi, par preču neatbilstību prasībām.

A AGr 16.12.2016

Nesaprotu kā termiņš var iztecēt. Vai viņš ir iepakots kopā ar produktu, un kaut kā pamanās caur iepakojumu iztecēt? Un kur tas iztecējušais termiņš pēc tam paliek? Iztek uz grīdas? Un kas būtu jādara veikalam? Jāsaslauka uz jāsalej atpakaļ iepakojumā?