Elsia zobārstniecība - Krāpšana

Krāpniecība no daktera Aleksandra Demčenko puses šājā klīnikā (elsia klīnika) ! Uztaisīja renhēnu visiem zobiem un pateica, ka četras plombas būtu jau janomaina. Aizgāju pārbaudīt šo slēdzienu pie cita zobārsta - daktere a. (pie kuras līdz šīm vēl nebiju, bet kuru man ieteica, kā pārbaudītu uz pieredzes un ļoti profesionālu speciālistu) . Daktere a. Ļoti rūpīgi ar mikroskopu apsēkoja manu zobu vēsēlību un konstātēja, ka nekas nav jāmaina, visas plombas ir pilnvērtīgas un plaisu nav. Pārbāudījam vienu zobu vēl rūpīgāk ar renhēnu, un dakteres slēdziens apstiprinājās - nekas nav jāmaina, plombas var vēl ilgi kalpot.
Diemžēl pie tās neatkārīgās dakteres es aizgāju jau pēc tām, kad atļauju šīs klīnikas daketrim aleksandram demčenko izārstēt man vienu zobu. Izārstēja par 450 eur, tīrīja kanālus zobam, jūtu šo zobu pēc arstēšanas veselu gadu, man elsia klīnikā teica - tas ir ok. Pagāja gads, izradās, ka "izārstētais" zobs bija visu šo laiku ar plaisu saknī, un tagad man to ir jārauj nost. Gribu informēt, kā es meģināšu izdarīt visu, lai pierādīt šī zobārsta vainu, kā arī informēšu par šīs klīnikas zobārsta aleksandra demčenko noziegumu visur kur vien var, lai brīdināt citus šājā klīnikā un pie šī zobārsta nevērsties.

K

Komentāri (7)

G Gii 25.01.2023

Kas ir renhēns? Ir tāds vārds - rentgens. Lūdzu, nav par ko!

K Kenija R 25.01.2023

Paldies par korekciju. Latviešu valoda nav mana dzimtā valoda un es nekautrējos no kļudām.

E ELLIO 25.01.2023

Kanālu ārstēšana negarantē,ka vēlāk neradīsies problēmas. Nedzīvs zobs jau pats par sevi ir spriedums, jo sevišķi,ja tas ir dzeroklis.

K Kenija R 25.01.2023

Te iet runa par plaisu saknī, kuras agrāk nebija un par nepatikamām sajūtam uzreiz pēc šī zoba ārtsēšanas, nebija jūtīgs, kļuva jūtīgs. Ārstēšanas procesā, ārsts varēja kļūdīties un atstāt mikroplaisu. Vispār katram zobārstam kanālu ārstēšanā ir ļoti viegli kļūdīties. Mēs pacienti par to reti domājam, uzticoties uz 100%. Veselības inspekcija parbaudīs manu gadījumu.
Un iesniegums policijā arī tiks iesniegts, jo es uzskatu, ka notika krāpšanas meģinajums piedāvājot nomainīt plombes četriem zobiem, kuriem nekas nebija jāmaina.

K Kenija R 31.01.2023

Kanālu ārstēšanai ir jāgarantē, ka vēlāk neradīsies problēmas, citādi kāda jēga ārstēt? Lai iedot ārstam izklaidēties vai nopelnīt uz tavas vēselības rēķina?!

E ELLIO 26.01.2023

Nekļūdās tas, kurš neko nedara. varu pateikt,ka inspekcija jūsu gadījumu izskatīs, bet policijai ar to nav un nebūs nekāda sakara. Ja inspekcija atzīs ārstu par vainīgu, tad ārstniecības riska fonds izmaksās jums kompensāciju.

E ELLIO 01.02.2023

Nevajag nolaist savu zobu līdz kanālu ārstēšanai. Varu pateikt,ka medicīnā nekad nav bijušas garantijas, bet ir prognozes!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes