Elkamino - Krāpšana

Šajā servisa esmu ieguldījis daudz laika un naudas bet rezultāts vel sliktāks. Mēnesi es gaidīju kad sāksies remontdarbi kas ira 1 dienas jautājums. Ka ari naudas ziņā summu nosauca ap 1000e kur detaļās sastādīja 650e. Nu lūk ka noprotat iedevu naudu prieks detaļām. Pēc 2 nedēļām zvanu nav gatava būs rit. Akal zvanu būs 5dien. Tā mēnesi tas turpinājās. Līdz braucu pie viņa skaidroties kas notiek. Atbilde nav laika. Saku atdod naudu vai detaļās es braukšu citur kur man to vārēs sataisīt es nespēju mēnešiem gaidīt. Protams mašīnu savācu uz ko atbildēja nem. Rit atdosi vakara naudu. Līdz šim brīdim solījumi bija bet pēdējo mēnesi jaunpat vairs necel tel. Numuru ka ari neatbild uz sms. Masina to visu laiku kad bija servisa. Izrādās kad stāvēja maksas stāvvieta par ko vel dabūju maksāt sodus 75e vērtība. Iesniegumi uz šo servisu ira vairāki taka cilvēki lūdz nedodieties uz turieni. Cilvēks ira vienkarsi liels aktieris un krāpnieks. Ka sakuma nemaz neliekas.

M M11111111111111 14.01.2021

Elkamino

A AndraB 14.01.2021

Kāpēc jāraksta kā analfabētam? Ira, ira, vai servisa vadītāju sauc Ira? Neloģisks savārstījums un tāds cilvēks tādu servisu atrod, kāpēc jābrauc uz kaktu servisiem, ja var braukt pie oficiāliem dīleru servisiem?