Elkamino - Krāpšana

Šajā servisa esmu ieguldījis daudz laika un naudas bet rezultāts vel sliktāks. Mēnesi es gaidīju kad sāksies remontdarbi kas ira 1 dienas jautājums. Ka ari naudas ziņā summu nosauca ap 1000e kur detaļās sastādīja 650e. Nu lūk ka noprotat iedevu naudu prieks detaļām. Pēc 2 nedēļām zvanu nav gatava būs rit. Akal zvanu būs 5dien. Tā mēnesi tas turpinājās. Līdz braucu pie viņa skaidroties kas notiek. Atbilde nav laika. Saku atdod naudu vai detaļās es braukšu citur kur man to vārēs sataisīt es nespēju mēnešiem gaidīt. Protams mašīnu savācu uz ko atbildēja nem. Rit atdosi vakara naudu. Līdz šim brīdim solījumi bija bet pēdējo mēnesi jaunpat vairs necel tel. Numuru ka ari neatbild uz sms. Masina to visu laiku kad bija servisa. Izrādās kad stāvēja maksas stāvvieta par ko vel dabūju maksāt sodus 75e vērtība. Iesniegumi uz šo servisu ira vairāki taka cilvēki lūdz nedodieties uz turieni. Cilvēks ira vienkarsi liels aktieris un krāpnieks. Ka sakuma nemaz neliekas.

M M11111111111111 14.01.2021

Elkamino

M Martins B.G. 15.01.2021

Saprotu kad nesu uzrakstijis gramatiski pareizi. Ja esu krievu tautības man grūti ira. Bet runa neiet par to. Runa iet par to kad cilveks uzdodas par servisa vadītāju un mehaniki kas to prot loti labi. Laiku bija ka zinams cilveks kontakts bijis ira ieprieks ar to cilveku. Un kapec lai es neiedotu cilvekam salabit. Ne visi mes spejam atlauties taisīt savus auto pie dīleriem. Saprotiet kada apstakli pie mums ira šobrīd. Velos bridinat kad ar mani ira bijusi saistiba ar to cilveku Edgaru. Serviss atrodas tallinas iela10. Esu iedevis naudu un menesa laika nekas netika izdarits ka tikai vieni solījumi. Un kad atgriezos pec savas mašīnas teica labi nem prom atdosu naudu rīt, bet protams. Kad neesmu sanemis naudu jau ka 2 menesus. Neatbild ne uz zvaniem ne sms. Bet kad personīgi tiekos saka kad man nav naudas ko man darīt. Vai tada var but atbilde no servisa vaditaja kas ira panemis no sava klienta naudu vairak ka pus tukstoti. Velos bridinat kad remonts bus dargs un viss ticamak kad lietas kas tiks pirktas un nomainitas vispār par jusu naudu bus taisniba. Jo samaksaju 650e betvdetalas dabuju uz 150e. Un nauda netiek atgriezta. Un masina netiek sataisīta.

A AndraB 14.01.2021

Kāpēc jāraksta kā analfabētam? Ira, ira, vai servisa vadītāju sauc Ira? Neloģisks savārstījums un tāds cilvēks tādu servisu atrod, kāpēc jābrauc uz kaktu servisiem, ja var braukt pie oficiāliem dīleru servisiem?