www.sudzibas.lv eLizings.lv Slikts serviss

Elizings.lv - Slikts serviss

Sliktākā aizdevuma firma ar ko esmu sastapusies līdz šim:
Pirmkārt- mājaslapā norādīta nekorekta informācija par ikmēneša maksājumu u.c
Otrkārt- sazvanoties nepieklājīga attieksme.
Treškārt- solija, ka nākamajā dienā tiks dota atbilde, bet neuzskatīja pat par vajadzīgu pazvanīt, kaut lai atteiktu aizdevumu.
-NEIESAKU!

Ventilators 23.03.2017

Apskaties taču viņa lapu. Viņi ir tikai starpnieki. Aizdevumu dod sīkā drukā norādītās līzinga kompānijas.

Tas izskaidro visu, arī kāpēc kalkulātors rāda vienu, bet pēc tam ir kas cits. Katrai līzingu kompānijai savs kalkulators.

D dzordijs 24.03.2017

piekrītu. kolkulatorā summas galīgi nesakrīt ar to vēlāk atsūta. summa mēnesī atšķiras par kādiem 40 eiro.. Arī neiesaku. nemaz netaisījos tālāk kaut ko izvērtēt.

E eksporeg 30.03.2017

Piekrītu Ventilatoram.
ja kompānija norāda uz sadarbību vērstu darbību tos sauc par brokeriem. Un nav iespējams 10 un vairāk kalkulatorus apvienot vienā un nosaukt vienu konkrētu maksājuma apjomu. Un ja jau brokeri, tātad piedāvās labāko ko varu saņemt. Kādēļ gan man veltīt veselu nedēļu un skraidīt visur apkārt ja viņi to izdarīs manā vietā un ātrāk. Es par to pat mazliet piemaksātu. Mājas lapu apskatot cītīgāk šķiet vispār visi Latvijas kredīta devēji ir viņu partneri. Manā gadījumā kad apzinos ka sabojāta ir mana kredītvēsture, labi būtu ka vispār piešķirtu kredītu un būtu iespējas nomainīt veco autiņu pret jaunu.