www.sudzibas.lv eLizings.lv Neatbilst reklāmai .

Elizings.lv - Neatbilst reklāmai .

Līzingu nevar dabūt ja nav oficiāla darba vieta. Visskas tur rakstīts ir muļķības.netērējiet savu laiku. Individualie komersanti kuriem apgrozījums ir vairāki tukstoši nevar dabūt nevienu eiro. Slikta kredītvēsture, nelieli parādi un citas problēmas, neceriet uz kādu naudu. Neizskata problemātiskos klientus. Uz vietas neko nelemj, jo visus datus pārsūta citur kur izlemj tavu līzingu vai kredītu.

D

Komentāri (9)

No viņu mājas lapas
“Līzinga pakalpojuma sniedzējs: AS "Privatbank", AS "Bigbank", Sia "Aizdevums.lv", AS "Citadele banka", AS "Dnb banka", Sia"Money Express Credit", Sia "Vita Credit", AS "Mogo", Sia "InCredit Group"

Tātad viņi tev aizdevumu nedod, bet kāda no augstāk minētalām "firmām. Viņi ir brokeri nevis aizdevuma sniedzēji. Viņi tikai salīdzina tev piemērotāko apzvana visus un tad tas kurš ir gatavs dot to arī tev piedāvā.

K KKaķis 24.01.2018

Tā ir diez gan nepamatota sūdzība. Ja jau esat problematisks ar sliktu vēsturi, es tev arī nedodtu naudu! Pat pusdienas neizmaksātu..

D Dainis1964 24.01.2018

KKaķis Tā ir pamatota sūdzība .Ja nezini tad nebuksē .

Dainis 24.01.2018

Uz ko tad jūs cerējāt ja pat nespējat norēķināties par savām līdzšinējām parādsaistībām?

D Dainis1964 24.01.2018

Man nav parādsaistību .

Andris Sa 24.01.2018

tad nemiet cita vieta, vel ir daudz vietas kur panemt, vai banka ari var ja ir liels apgrozijums...

T Tong Po 24.01.2018

Ko brūkat virsū sūdzības autoram! Atveriet kompānijas mājas lapu un pačekojat - kompānija pati piedāvā kredītu arī klientiem ar sliktu kredītvēsturi.
Sūdzības būtība jau ir par tp, ka kompānija, iespējams, melo un tērē cilvēku laiku uz bezjēdzīgu informācijas, tai skaitā personiskas, sniegšanu. Neviens tak nesūdzas par Swedbank, ka viņam nedod kredītu deļ sliktas kredītvēstures - tāds cilvēks turp pat neiet jautāt un tērēt savu un bankas darbinieku laiku, jo zina, ka tur šāda pakalpojuma nav.

E eksporeg 24.01.2018

Jā pamanīju, bet vai tur rakstīts, bez oficiāliem ienākumiem tajā skaitā. Vai tiešām šajā kantorī tiek piedāvāts kredīts bez ienākumiem vispār. Ja tā tur rakstīts būs jāinformē draugi tur zem tilta - un pasaule būs glābta. :D Pašiem smiekli nenāk? Ir zināmas personas kuras ir ieteikušas šo iestādījumu, bet protams ja viņiem bija sabojāta kredītvēsture, tad vismaz bija oficiāla darba vieta vai otrādi, tā kā nečīkstiet.

E eksporeg 24.01.2018

Sūdzības autors ir pieminējis visus iespējamos iemeslus kādēļ, domājams, jebkurai personai ar šādiem datiem:
1. "līzingu nevar dabūt ja nav oficala darba vieta"
2. "slikta kredītvēsture, nelieli parādi un citas problēmas"
nekāda tipa kredītu nepiešķirs, pat tautā "izslavētais" mogo... : d kur nu vēl šis vai citi kantori.

Tāpat, neesmu drošs, bet cik zināms sūdzības autora pieminētie "individualie komersanti kuriem apgrozījums ir vairāki tukstoši", arī nevar saņemt kredītus vairāku iemeslu dēļ. Un tur iemesli ir daudz vairāk un bargāki, pat uz termiņiem. Piemēram, pat, ja šāds individuālais komersants vai pašnodarbināta persona. Ir reģistrēts vidā officiāli, ir jābūt, manuprāt, vismaz gada stāžam (vai pat lielākam) , lai konstatētu, ka ir godprātīgs komersants un laikā veicis nodokļu nomaksas. Par vidā esošiem nodokļu parādiem nemaz nerunājot.

"uz vietas neko nelemj, jo visus datus pārsūta citur kur izlemj tavu lizingu vai kredītu. "
jājautā sūdzības autoram vai viņš ir lasījis citas sūdzības par šo kantori. Un pat šajā jau, @anonīmaiscilvēciņš, pareizi norādījis, ka kompānija piedāvā klienta vietā veikt visu iespējamo, lai atrastu labāko vai pat vienīgo iespēju klientam saņemt finansējumu, viņa paredzētajam mērķim, kas var būt auto iegāde vai finanšu līdzekļi kā patēriņa kredīts un pat kredīts pret auto ķīlu viņiem ir, kā atradu mājas lapā...

Mans secinājums - nevajag nepamatoti sūdzēties, vajag mazliet sevi analizēt, lai tev citi pēc tam nebrūk virsū.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes