www.sudzibas.lv Elizabetes 103 Maksa par pakalpojumu

Elizabetes 103 - Maksa par pakalpojumu

Elizabetes ielā 103 ir viena tāda firma, kas nodarbojas ar nekustamo īpašumu. Ss.lv bija ielikts sludinājums par dzīvokli, mēbelēts un ar sadzīves tehniku. Zvanot par dzīvokli vispirms pasaka, ka jāaizbrauc uz centru uz šo adresi sarunāt par dzīvokļa apskatīšanās laiku (adekvāti ļautiņi šādas lietas var nokārtot arī pa mobilo). Atbraucot tur, pasaka ka lai apskatītu dzīvokli, ir jāsamaksā mazāk par 50 eiro. Pirmā dzirdēšana, ka kaut kur būtu jāmaksā tik vien par to un šāda summa, lai apskatītu parastu dzīvokli. Summa, kas ir aptuveni 1/4 daļa no īres maksas. Kāpēc nahren nevar sludinājumā pierakstīt, ka lūk tādas, šādas lietas? Pilnīgi sejā gribas iespļaut šādiem asinssūcējiem! Nav jau tas dzīvoklis zeltītā mājā un ar remontu un jaunām iekārtām, lai prasītu šādu maksu par šādu stulbu pakalpojumu. Sludinājumā raksta, ka jāmaksā tikai par pirmo un pēdējo mēnesi. Pēc tam saka, ka ja kas nepatiks, atdos naudu atpakaļ. Nu kā tad.. Pēc 5 gadiem gan jau.

Z zuzix 24.02.2015

Šī firma apkrāpj vēl joprojām... Nesen sazvanījam un tur arii pajautaa naudu, 45€ un sola dziivokli dod saimnieka numuru tikai tad ja samaksa... Bet lieta ir taada ka ssis saimnieks atsaka tiksanos un paarcel ik pa dienam un viena jauka diena nau vairs sazvanaams!!!
Krāpnieku firma...
ILONA-KRĀPNIECE!!!