Elita Andruce - Krāpšana

‼️‼️‼️tautai ir jāzin savi “varoņi”‼️‼️‼️
Elita Andruce - piektās revīzijas departamenta, otrā sektora vadītāja!

Neatļauti, jau vairākus gadu desmitus dzīvo bez leģitīma īres līguma Bauskas ielā 91, Rīgā. Ar to vēl būtu par maz, jo izskatās, ka augšā sēdošie cilvēki var rīkoties pēc savas patikas, kā vien vēlas. Tad nu lūk, šī augstāk minētā persona netikai neatļauti dzīvo šajā adresē, bet arī neatļauti izīrēJusi pārējos dzīvokļus, iekasēJusi naudu, neatļauti izgāzusi dzīvokļa sienas, apvienojot tos. Šīs darbības nav saskaņotas ar Rīgas būvvaldi, kā arī savas sakmnieciskās darbības nav reģistrēJusi vid. Pārskatot šīs valsts personas gada deklerāciju, nekur arī netiek minēts par papildus ienākumiem no izīrētājiem dzīvokļiem. Skaisti, vai ne? Tas nebūt nav viss, kuram tad pieder šis īpašums Bauskas ielā 91? Ļaujiet man jums atbildēt, šis īpašum pieder amerikā dzīvojošam latvietim - gunāram goltam! Kas ir gunārs? Gunārs ir dāvida golts-zeltiņa maz-mazdēls. Dāvids golts ir Latvijas valsts dibinātājs, grāmatu izdevējs, sabiedriskais darbinieks, demokrātiskās partijas pārstāvis tautas padomē un Rīgas amatnieku krājaizdevuma sabiedrības direktors tur pat 30 gadus.

Tad nu lūk, valsts kontrole brīvi izsaimnieko Latvijas valsts dibinātāja pēcteču īpašumu, kurš tika mantots paudžu paaudzēm!

Papildināts Nils Kurcenbaums 19.07.2020

Nu traki Te mums kā īrniekiem iet!