Elianora Vilma Gabrānova - Lūdzu atsauksmes

Sveiki.
Sākšu ar to, ka šī nav sūdzība bet gan lūgums pēc atsauksmēm. Skeptiķus lūgums nekomentēt.

Tātad vēlos painteresēties par ekstresasensi vai gaišŗeģi elianora vilma gabrānova. Jauna meitene gados, nav nevienā dziednieku reģistrā. Ieteica pazīstamā, jo viņai daudz ko esot palīdzējusi. Internetā arī nekur atsauksmes nevaru atrast. Paziņa teica ka elianora ar svešiem no malas vispār negrib sadarboties un neļauj nevienam bez vajadzības dot savus kontaktus, ja vienīgi ir ārkārtas gadījums. Naudu viņa neprasot. Paziņa zvanija šai sievietei manā klātbūtnē, viņa gan negribīgi, taču atbildēja uz dažiem jautājumiem, par kuriem es biju pārsteigta, jo par tādām lietām kurām jautāju par mana paziņa nezināja līdz ar to, šmaukšanās risks izslēgts. Pirms rakstu elianorai, gribas zināt vēl kādas vai kāda viedokli vai pieredzi, jo dēļ viņas skarbās intonācijas nedaudz bail sametās. Ja viņa tiešām ir ekstrasence tad viņai vajadzētu palīdzēt visos jautājumos, vai ne?

Ez

An anete-virga 05.09.2018

Bija saskarsme ar sho jaunkundzi kaadu pusgadu atpakal.. Luudzu vinjas raksturot manas gimenes situaaciju.. Vinja jau neko nepareizi nepateica bet nepateica visu.. varbut saprata bet negribeeja kluudiities tapeec neteica.. jauninja veel bet dotiibas ir.. naudu neprasiija...

Ai aicis24 05.09.2018

Īstās gaišreģes jau neprasa naudu,bet pašiem jau ar vajag saprast no tīra gaisa jau viņi rēķinus nesamaksās,tapēc ja ej pie gaišreģa,pirms ejot prom noliec naudu tik,cik vari atļauties.

Ba Baibucis27 13.09.2018

Sveika.
Zinu šo personu jo pus gadu atpakaļ griežos pie viņas.
No sākuma šķiet nopietna taču beigās atmaiga.
Daudz ko pateica ko es pati nemaz nezināju un no sākuma arī neticēju. Viņa deva padomus un visu paskaidroja. Joka pēc gribēju pārbaudīt vai viņa var sarunāties ar gariem. Palūdzu pasaukt savu vecāko brāli kurš nositās ar mašīnu pirms četriem gadiem. Elianora no sākuma nepiekrita bet sanāca pierunāt. Nebija nekādu lieku izdarību taču neiedziļināšos sīkumos.
Godīgi teikšu tā. Nezinu kā bet es sajutu brāļa klātbūtni. Un tas kā viņa runāja, izturējās un ko teica. Bija sajūta ka brālis runā caur viņu. Tika izrunāts tādas lietas kuras man pat tuvie nezin tad kā viņa varēja zināt?
Atbildot uz tavu jautājumu, es domāju ka nevar gan. Gaišreģi tak ir tie paši cilvēki un cilvēks tak arī visu nevar.
Naudu viņa nepras>ja, bet tikšanās beigās pati atstāju nelielu pateicības naudiņu.
Manuprāt šādiem cilvēkiem ir pietiekami daudz savu raižu dzīvē un vēl līst un izdzīvot kāda cita dzīvi.. Tas ir gan fiziski gan garīgi smags darbs.
Jauku vakaru.

Ta Tamy1991 21.09.2018

He he. Zinu viņu ļoti labi jo mācījāmies viena klasē. Viņu sauc drusku savādāk bet nu ok. Kā cilvēks viņa ir abicnijs nekādu īpašu dīvainību viņai nemanīju bet vienu reizi viņa tā izteicās ka man palika dīvaini ap dūšu. Mēs sēdējām fizenes stunda jokojamies a viņa man pēkšņi sāka lai pieskaitu mammu jo viņai nav labi ar sirdi. No sākuma nodomāju ka stulbs joks bet pēc pāris dienām tiešām mammai palika slikti ar sirdi un doki uzstādīja diagnozi sirds aritmija. Kad prasīju ka viņa zināja, viņa vnk pasmaidīja i vsjo.. Tamara