Elgars Burkovskis

Uzmanību! Ja esat nolēmuši sabojāt sev svētkus, noteikti pasūtiet muzikālo pavadījumu pie tā saucamā muzikanta Elgara Burkovska. Jums ir garantēta avansa vai pilnas apmaksas summas izkrāpšana (apmēram vecais stāsts par nāvīgi slimo vecmāmiņu utt..), neierašanās pasākumā, bēguļošana, Minhauzena cienīgi melu stāsti, tad, kad tiek pieķerts vietās, kur spēlē (zināms, ka kafe "Muzikālā ligzda uz Matīsa ielas, Itāļu restorānā Vecrīgā, kādreiz nu jau nodegušajā restorānā Baltezers u.c.). Plus vēl puisis parakstīja parādzīmi par summas atdošanu, bet protams saistības pat netaisās kārtot. Mēs gan tādi neesam vienīgie, jo tikai nedaudz aptaujājot paziņas, Elgara Burkovska vārds uzpeldēja vairākkārt saistībā ar neatdotiem parādiem. Mēs esam iesnieguši prasību tiesā, ja Jums ir līdzīga pieredze, lūdzu paziņojiet! Tātad-sabojājiet sev svētkus kopā ar Elgaru Burkovski!

O oskars 29.04.2008

Bļaviens mees ar uz vinnu bijaam notraapijussies pagaajusso vasaru !!! Paeeda, piedzeeraas un veel gribeeja naudu !!!

C cielava 13.12.2010

Katram sava pieredze..Man vienmēr laikam veicies. Vairāku, vismaz 5 gadu garumā. Spēlējis labu mūziku, salīdzinoši ar daudziem pārbaudītiem muzikantiem, finansiāli normālām cenām, nav kaulējies par nospēlētām virsstundām, strādājis ar atdevi utt. Ceru arī turpmāk sadarboties !

C cielava 28.12.2010

Super! Atkal spēlēja Elgars, laba muzikālā kvalitāte, atraktīvs, spēlēja vēl pēc līgumā paredzētā laika, jo pubika negāja projām... vai man kārtējo reizi 5 gadu garumā paveicā? Tādas reizes ir bijušas daudzas...Savādi gan... un palies Dievam man vienmēr veicas ar labiem cilvēkiem un tajā skaitā ar labiem mūziķiem un māksliniekiem, skatoties gan no profesionālā gan cilvēciskā faktora! Lai veicas Elgaram!