www.sudzibas.lv elena Ziedoja lielu naudas summu!

elena - Ziedoja lielu naudas summu!

Labvakar,
I atvainojamies par šo ielaušanos, mans vārds ir Elena MAGUIT dzimtā Francijā. Es esmu sazinoties jums šo ceļu, jo es plānoju darīt kaut ko ļoti svarīgu. Tas šķiet mazliet aizdomas tiešām taisnība, ka es jūs nepazīstu un nezini mani. Patiesībā, es cieš no smadzeņu vēža, kas ir nedziedināmi slims, mans ārsts ir tikai informēja mani, ka manas dienas ir skaitītas, jo mana veselības stāvokļa pasliktinājās. Atkarībā no Doctor ir pamatots mani, bumba patlaban manā smadzeņu būrī, man ir šī slimība uz 4 gadiem. Es esmu atraitne un man nav bērnu un es esmu šobrīd slimnīcā. Es plānoju ziedot visas savas mantas. Es gandrīz pārdeva savu uzņēmējdarbību ar naftas uzņēmumu un nauda tiks pievērsta dažādu asociāciju, atbalsta centri bāreņiem un bezpajumtniekiem. Es nezinu, kādā darbības jomā, kad esat aizņemts, bet es gribētu, lai jūs man palīdzēt, lai palīdzētu jums palīdzēt citiem. Man ir tieši tagad manā personīgajā drošu bloka, melns portfelis satur summu de1.200.000 (Viens miljoni divi simti tūkstoši), kas man bija tur, lai būvniecības projektu un patiesi tas ir pārtraukums, kas notika mana dzīve plānu un, ja es gribu, lai šo dāvanu ir tāpēc mans priesteris jautāja man piedošanu par savu grēku, un tāpēc man ir nevis izvēle, un, ja man bija ģimene būtu ITS bijusi atšķirīga un tādēļ, ja tas jūs interesē, tad lūdzu dariet man to zināmu, lai es varētu likt jums sazināties ar savu advokātu, kurš palīdzēs jums darīt visu juridiskos pasākumus, lai atgūtu īpašumā šo fondu.
e-pasta adrese: [slēpt]@yahoo.com
sirsnīgi

E

Ausainītis 15.06.2012

Izdomas bagāti gan tie nigeri!

T Tautietis 15.06.2012

"Bumba patlaban manā smadzeņu būrī " :D, :D, :D, :D. Šedevrs. Būtu pacentušies ar labāku tulkojumu :D.

D Dailis Bezvārdis 18.06.2012

He, nigers ar bumbu smadzeņu būrī no Ludzas rajona !? Tie smerdeļi galīgi nekaunīgi palikuši !

A armida 23.06.2012

"bumba patlaban manā smadzeņu būrī", "Es plānoju ziedot visas savas mantas. " (ieskaitot vecās apakšbikses un tualetes papīru), "Viens miljoni divi simti tūkstoši", "Es gandrīz pārdeva savu uzņēmējdarbību ar naftas uzņēmumu" - paldies, pasmejos. Raksti vēl, krāpniek! Write more, baby! I like it!