Elektrisko plīšu remonta meistars - Slikts serviss, krāpšana

Nekādā gadījumā neiesaistāties nekādās darīšanās ar elektrisko plīšu remonta meistaru, kurš sludinās portālā ss.lv ar telefona numuriem 26927464 un/vai 26908389.
Tas ir negodīgs meistars.
Darbu veic nekvalitatīvi un nekādu garantiju nesniedz.
Problēmu gadījumā, kas radušās pēc viņa veiktā remonta, meistars izvairās labot savas kļūdas, sola atzvanīt - neatzvana, sola atbraukt - neatbrauc, un arī, protams, nepabrīdina, ka neatbrauks, melo, neceļ klausuli utt.

Не обращайтесь к мастеру по ремонту электрических плит с номерами телефонов 26927464 и/или 26908389.
Это нечестный мастер.
И никакой гарантии на работу он не дает.
При возникновении проблем после ремонта, мастер увиливает от отвественности за свою работу, обещает отзвонить - не отзванивает, обещает приехать - не приезжает и не предупреждает, врёт, не поднимает трубку итд.