Elektriķis no ss.lv - Slikts serviss

Bija nepieciešams veikt dažus ar elektrību saistītus darbus, zvanīju uz sludinājumā norādīto numuru, izrnājām, viss bija tehniski iespējams, sarunājām laiku un vienojāmies par cenu. Kad pienāca laiks, neviens nebija atbraucis, zvanīju, uz ko man atbildēja, ka aizmirsa un īsti šodien vairs nevar. Ņemot vērā, ka darbi prasīja mājas pārkārtošanu, lai visu varētu izdarīt, nebija ļoti patīkami.
Morāle: ja vajag ieplānot kaut ko laikā, tad varbūt šis nebūs labākais variants.

Sludinājuma teksts: 00-24 profrsionālā elektriķa pakalpojumi. Atrisināšu jebkuras problēmas ar elektrību. Esmu jau gatavs izbraukt pie jums. Pieslēgšu rozetes, sledži, lustras, gaismekļi, reklāmas, skaititāji. Elektroinstalācija dzīvokļos, privātmājās, ofisos, pagrabos, garāžās, ražotnēs, jebkurās telpās. Nomainīšu vecus korķūs uz mūzdīenigiem automātslēdžiem. Pārnesīšo elektroskaitītāju. Braucu uz sīkiem izsaukumiem. Veicu avārijas darbus. Darbu izpildu ātri un kvalitatīvi. Kvaltāti garantēju. Zvaniet jebkurā laikā obligāti palidzēšu

вызов электрика на дом (00-24) поможет вам оперативно и качественно провести любые электромонтажные работы: замена проводки, замена оборудования в квартирном электрощите, ремонт розеток, выключателей, подключение встраиваемой техники и электрооборудования, стиральных и посудомоечных машин. Наш электрик, качественно и быстро повесит светильники (люстру, бра) , протянет телефонный кабель.

Вызов электрика в квартиру или в офис вы можете оформить как в будние, так и в выходные дни электрик приедет в удобное для вас время, в течении 1.5 часов.

Нужны услуги электрика?

Нужно повесить люстру? Заменить розетку или выключатель? Провести новую или заменить старую электропроводку? Установить стиральную машину или другую бытовую технику? А может, у вас вовсе кончился ток и вы не знаете, что делать? Обратитесь к нам за услугой электрика, вы получите квалифицированную помощь профессиональных мастеров и легко разрешите любую проблему с электрикой.
00: 24

numurs: 28934866

Работяга 12.09.2018

Daudzi uznemeji neskaita tos kuri izliek sslv savus sludinajumus par cilvekiem. Jo tur kur var nopelnit tur uznemeji skrej pasi smeret savas rokas bet tur kur var sagraut veselibu tos vini mekle sslv portala kurus var pec tam piecakaret ar izmaksam... musu latvija jau kops neatkaribas dienu jarupejas par sevim pasiem, neprasit neko no valsts vai no darbiniekiem bet pasam darit sev labumu..

K kosrem 16.08.2021

28934866 Nupat saskāros ar šo numuru. Apkalpo Vecmīlgrāvī Dombrovska ielas 75 namu. Nebrauc, neesot laika. Kad jau nedēļu mēģinu piedabūt pie vietas, saka,- ja vajag steidzīgi, meklējiet citu elektriķi. Tagad nav zināms cik mēnešus sēdēsim bez strāvas!

G Gulbenietis 16.08.2021

Elektriķim tomēr arī ir jau saplānots grafiks, pēc kura viņš vadās. Jūs pazvanat un domājat uzreiz saņemt pakalpojumu. Cilvēks dabūja treknāku pasūtījumu un Jūsējam uzlika mīksto. Atbildu abiem komentāriem.

K kosrem 16.08.2021

Bet tas ir viņa darbs, apkalpot iedzīvotājus avārijas situācijās. Sadales skapī ir 7/24 28934866 Jau nedēļu aicinu pat naudu par KONSULTĀCIJU piesolot. Saka meklējiet citu, bet mājas sadales skapī neviens cits netiek.
Ārkārtējam gadījumam man ir atslēga, lauznis saucas.

G Gulbenietis 17.08.2021

Tīri no cilvēcīgā faktora Jūs saprotu. Kamēr viņam žirnie pasūtījumi beigsies, mazie būs cietēji. Māju remontos tas pats.