www.sudzibas.lv Elektika Negodiga attieksme

Elektika - Negodiga attieksme

Nopirku kuponu, lai aizietu uz salonu, Elektika, lai nokrāsotu ombre stila matus un apgrieztu. Par kuponu samaksāju 18. 50. Matu garums man ir līdz plecam, par ko nebūtu jāpiemaksā. Piemaksāju 7 eu par matu biezumu. Bet savu karoto ombre krāsojumu nesaņemu, jo redziet vel ir jāpiemaksā par tonēšanu 10eu un kad teicu, ka nēsmu rēķinājusies ar tādiem tēriņiem, man atbildēja, ka krāsojums bus, , neizskatīgs, , obligāti ir jātonē un lai es klausītos, ko man meistare saka. Bet tādā gadijuma es nesaprotu, kādēļ kupona ir šis piedāvājums, bet kad atnāc uz salonu sākās visādas papildu izmaksas, bez kuram tas ombre nav iespējams...Vai tiešam nevar tad tā kupona cenu uzlikt kā man būtu bijis viss kopa 35. 50?
Nokrāsoju skipsnas, mazliet apgriezu galus un aizgāju no turienes. Skipsnas ir dzeltenas un jēgas īsti nekādas, izmesta nauda, manuprāt, diemžēl (

D

D Devona 16.04.2018

Ļoti līdzīga situācija bija arī man ar šo pašu salonu Elektika! Biju 2 dienas atpakaļ krāsot matus ombre tehnikā, piemaksāju pie kupona klāt 15 eiro. Bet mati tagad ir tik ļoti sabojāti un nesmuki nokrāsoti, ka pilnīgi raudāt gribās! Salonā man neparādīja kārtīgi kā izskatās aizmugure, jo bija ielokoti mati, bet nākamajā dienā, kad izmazgāju un izžāvēju, pamanīju to cik drausmīgi ir nokrāsoti... puss galva ir blondi un šausmīgi sabojāti, vispār nav kā ombrē. Piemaksāju naudu par to toni, bet nekāds tonis nav ielikts! Tagad nezinu ko, lai daru... vienkārši drausmīgi! Nevienam neiesaku iet uz šo salonu!