www.sudzibas.lv Electrolux Veikals Slikts serviss, paaugsināta Cena un nedod nekādas pamācīgas un servisa grāmatiņas.

Electrolux Veikals - Slikts serviss, paaugsināta Cena un nedod nekādas pamācīgas un servisa grāmatiņas.

Iegāju veikalā izvēlējos trauku mazgājamo mašīnu. Sākumā likās laba Cena, atlaidēs 100€ nost no pilnās Cenas. It kā viss ok. Samaksāju un sarunāju, ka pēc nedēļas piegādās. Kamēr gaidu piegādi virtuves iekārtas uzstādītāja teica, lai pajautāju informāciju un modeļa nosaukumu. Sazvanīju Electrolux un viņi teica, ka atsūtīs visu info epasta. Beigās atsūtīja tikai izmēru, bet ne modeļa nosaukumu. Zvanīju un rakstīju vēl pāris epastus, bet tā arī to modeļa nosaukumu neatsūtīja. Visu laiku stāstot, ka man nevajag modeļa nosaukumu. Tā jau bija pirmā zīme, ka lietas nenotiek godīgi. Pēc nedēļas atveda mašīnu. Puiši uznesa augšā viss ok. Parādīja kur modeļa nosaukums. Vienīgais iepakojums kādā bija trauku mašīna bija plēve. Pirmo reizi redzēju, ka piegādā iekārtu tikai plēvē aptītu. Visur citur kur sūtīju bija putoplastā un vēl kartonā ieliktas preces un tad plēvē. Tad salīdzināju Cenas internetā. Ar visu 100€ atlaidi es pārmaksāju aptuveni 50€ par trauku mašīnu salīdzinot ar pta. Tā kā, ja jūs gribat ietaupīt un saņemt servisu kāds patērētājam pienākas, tad metiet līkumu šim negodīgajam veikalam.

30.03.2020

J

Vairāk sūdzības par Electrolux Veikals

T Turkey901 30.03.2020

Kaut kur lētāk būs vienmēr!
Ko nozīmē - paaugstināta cena?!
Veikals ir izvietots labākā lokācijā, kur telpas ir dārgākas, darbinieku ir vairāk un tie ir labāk apmaksāti + citi cenu ietekmējoši faktori, kādam par to taču ir jāmaksā?!

T Turkey901 30.03.2020

Trauku mazgājamā mašīna būs bijusi pēdējā veikalā, tāpēc arī tā iepakota, kas arī nav svarīgi, jo nekādi defekti netika konstatēti un Jūs nepērkat iepakojumu!

H hehe 31.03.2020

Vispār jau pērkot izvērtēju modeli ,cenu utt ,pirms darījuma nevis pēc, jo redz man tā ir ērtāk. Ja nu gadās, kad noskatīts viens bet atvests cits tad tā ir cita lieta.

M macbeton 31.03.2020

Visur citur kur sūtiji?
Tas ir kā?
Laivaikā, ja tu iepērcies RD, tad esi pelnijis.