www.sudzibas.lv Elcor- Brīvības ielā Tirdzniecība ar nekvalitatīvām elektroprecēm

Elcor- Brīvības ielā - Tirdzniecība ar nekvalitatīvām elektroprecēm

Sveicināti!

Iegādājos 2010.gadā Brīvības ielā fotoaprātu, kura batareja nokalpoja mazāk par 2 gadiem, sāku zvanit uz Elcor servis centru,izrādās batareju nevar iegādāties,bet jāpasūta no piegādātājiem un jāzvana uz firmu Cannon.
Kā tad to lai saprot tirgo preci, bet Latvijā nav ne batareju,ne detaļu ,ja Elcor prece sabojājas.
Iepērk pa lētām naudām un pārdod 2 reizes dārgāk, jo precei vispār nav ne kvalitātes ,ne sapratīgas cenas,jo visas elektro preces ir ar vienreizējām detaļām.
Kā nav kauna grūst cilvēkiem tādus mēslus.
Neko nevar pirkt jūsu veikalos,ne televīzorus,ne datorus,ne telefonus,ne fotoaparātus.
Varbūt jūsu gudrie konsultanti,beidzot sāks strādāt un piedāvāt kvalitatīvas preces.
Tādus mēslus es arī citur varu nopirkt,tikai lētāk.

Ventilators 17.09.2016

Nav tāds veikals Elcor.
Nav tāds ražotājs Cannon.
Padomā loģiski! 6 gadus vecai elektronikai meklēt atbalstu! Gandrīz neiespējami.
nav saprotams, kad vērsāties pie Elkor. Tagad vai pirms 4 gadiem.

Nevis Elkors vainīgs, bet ražotājs. Kā piemērs ir Sony vecās kameras, Sony Duo un ProDuo atmiņas kartes nav nopērkamas. Neražo. Bet pie tā nav vainīgs pārdevējs. Kad pirkāt, tad noteikti tirgus vēl nebija tik sačakarēts, kā tagad.

Elkor pats neciešu, bet nu pārspīlēt nevajag.