www.sudzibas.lv EkstraCom SIA Krāpšāna, appisēji, uzmetēji.

EkstraCom SIA - Krāpšāna, appisēji, uzmetēji.

Vēlos ziņot, par šo uzņēmumu Reg: Nr. 40003625105 valdes loceklis Jānis Biezbārdis.
Janvāra sākumā pieteicos vakancei šajā firmā, par elektromontieri. Sazinājos pa e-pastu un whatsapu ar Projekta vadītāju Fēliksu Zajecu. Tika atsūtīts elektroniski, gan tāme par darbu, gan darba līgums. Likās atbilstoši un sāku strādā Ģenerāluzņēmuma Velves Būve objektā Rīgā, Lejupes iela 3. Atbraucot uz objektu Lejupes iela 3, parakstīju līgumu, kuru neuzspēju izlasīt, Jānis Biezbārdis Ekstracom valdes loceklis teica, ka līgums ir identisks, kā tika atsūtīts elektroniski, bet faktiski tika izmainīts cipars, ka tāme sadalās 3 cilvēku vietā uz 4 cilvēkiem.(darba samaksa uz brigādi).1. apisiens! Sāku strādāt ar piesaistītu citu cilvēku no citas firmas, tad vēlāk ieradās tā saucamais Ekstracom brigadieris vārdā Juris, kurš galu galā darbu sāk vienmēr ap 10:00 no rītā ietur pusdienas no 12-14:00 un 15-16:00 pazūd no objekta, strādājot vēl paralēli neiekļautos tāmes darbos( dara citus darbus reāli ļoti lēni). Līgums tika noslēgts uz nedēļu ar vienošanās, ka var pagarināt līgumu līdz objekta nodošanās beigām kas ir līdz maijam. Nevienam neiesaku iet pie viņiem strādā , jo reāli objektā strādāju viens, brigadieris nepilda savus darba pienākumus, kā rezultāta visas instalācijas darbus sadala uz brigādi, kas neatbilst brigādei, ja viens cilvēks strādā. No Velves Būves vadības tika vairākas reizes prasīts kur ir pārējie kolēģi un pat pašam brigadierim tika vairākas reizes aizrādīts par darba nepildīšanu un kavēšanu. Kā rezultātā tāme tika sadalīta reāli manis paveikta darba apjoma uz brigadieri un ekstracom kolēģi kas tur strādāja kopā ar Juri. Tas ir neko nedarot.
Sazinoties ar Fēliksu Zajecu, kas ir atbildīgs par projekta vadītājs, atteicās dot Jāna Biezbārda Nr. par skaidrošanos. No Fēliksa Zajeca tikai saņemta isziņa ar to ka tāme attiecīgi sadalās uz to cilvēku skaitu un reāli kas ko ir darijis, kā rezultātā tā nebija.mana alga tika sadalīta uz 3 cilvēkiem, kas pelnīja sev un sadalīju manu darbu ko es nopelniju strādājot viens no 8:00-17:00. Nevienam neiesaku appiseju Fēliksu un visa dokumentācija tiks arī paziņota, gan rakstiskim gan Velves Būve birojā. Šis objekts ir pirmā Ekstracoma sadarbība Ar Velve Būve, no kā jau 1 mēneša laikā viņi ir saņēmuši vairākus aizrādījumus un ir pamainījušies darbiniekus un protams palicis brigadieris Juris un viņa kolēģis kuri dzen luni un saka pofig. Likās sakarīgs projektu vadītājs Ektracom , bet tomēr ir uzmetējs un appisējs. Viņa nr. 29974533

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes