I Iluta 27.02.2013

Iegriezās smadzenēs?

J jana33 28.02.2013

Ko gan var veidot frizieris ja viņš pat nezina un nesaprot ko klients no viņa vēlās! Murgs!!!

L labafeja 02.04.2013

Tā ir ja priekšnieks pārbauda zināšanas gultā nevis darbā un valodās, kuras manuprāt tik ''prestižā'' salonā būtu jāzina! Biju, redzēju, dzirdēju! Ieskatam (friziera) foto!

6 666@666 10.04.2013

Šitā "'skaistule''' tak strādā par apkopēju, viņa tīra mūsējos mēslus ofisā :):):) ha un vēl ar savām smirdīgajām, netīrajām roķelēm šiverē pa elitārām galvām ha ha ha tā tik ir friziere un tas tik ir līmenis salonā!

L liene2013 03.05.2013

Ja jau nezina valodas tas arī daudz ko liecina par līmeni meistaram un ko tad var vēlēties ja viņa noteikti nav pabeigusi vairāk par kursiem bezdarbniekos un augstāk par mācību centru Buts nekad nav tikusi :)