Ekselence R

Ekselence r, Merkela 17/19
Administratore, man ieejot ar bernu, kuram gribejas matus nogriezt, prasa vai mes zinam kur esam atnakusi,ka si esot darga frizetava, un lai samaksajam uzreiz. Laikam bijam par prastu prieks sis vietas. Ierosinajums nakotne uzlikt jau pie durvim zimi kadi cilveki drikst seit nakt. Liela kluda kad tur iegaju, neiesaku ari iet apvainojumi garanteti.

I

K Keune 04.05.2013

He He nu tas tik ir ko vērts! Ielasmeita, apkopēja, friziere varbūt vēl ir kāds neatklāts talants šai darbiniecei! Varētu varbūt vēl erotiskās masāžas viņa veikt tad varbūt vismaz no vīriešu puses būtu labas atsauksmes :) Bet tas vienīgi ja veiktu labi savu darbu! :) Praksi un iestājeksāmenus jau pie priekšnieka laikam būs izgājusi tad jau tik uz priekšu jauna biznesa niša salonā Erotiskas masāžas ar Ekselences piegaršu :)