www.sudzibas.lv Ekoshop Pilnīgs bardaks!!!

Ekoshop SIA - Pilnīgs bardaks!!!

Maigi sakot, ļoti tracina, ka dotā kompānija sia ekoshop (ekoshop.lv, m79.lv) neuzskata par svarīgu norādīt visām savām precēm pilnu aprakstu!

Ar šo situāciju, nākas saskarties katru reizi, kad ir nepieciešams iegādāties kādu, viņu piedāvāto, preci, it īpaši datortehniku.

Tātad pa punktiem:

1) nav tieši konkrētā produkta rakturojoši attēli (attēlu nav vispār vai arī tie ir vizuāli kļudaini) ;
2) nav apraksta/tehniskās specifikācijas;
3) gadījumos, ja tomēr apraksts/tehniskā specifikācija ir, tad tas ir maksimāli nepilnīgs un neraksturo produktu pilnīgi nekā;
4) norāde par preču konkrētu skaitu (ciparos) noliktavā vai pieejamību (''ir noliktavā'') nekādā gadījumā nenozīmē, ka produkts ir reāli pieejams - rezultātā papists gan klienta laiks, nauda, gan nervi.
5) kā jau šeit sudzibas.lv bieži tiek rakstīts - absolūti slikta attieksme pret klientu - neatbild uz e-pastiem, un dāmīte, kas tur strādā (slāvu tautības) atbildot uz telefona zvaniem, vai kādiem jautājumiem sakarā ar preci, pirmkārt saka, ka ne sūda nemāk pateikt, otrkārt, katru reizi nopūšas tā - '' Tu man zvani un uzdot jautājumus, man tak par visu, es te negribu strādāt! ''
6) vajag savu info atjaunināt, vismaz reizi nedēļā.
7) gan ekoshop.lv, gan m79.lv mājaslapas ir pilnīgs bardaks!

Rezumē - ja neesiet spējīgi norādīt pilnu preces aprastu (specifikāciju) vai vismaz pievienot tieši dotā produkta raksturojošus attēlus, tad, nelieciet vispār nekādu info savā mājaslapā vispār! Sakārtojiet savu biznesa modeli un klientu apkalpošanu!

Kantoris, ar ko jūs tur vispār nodarbojaties! Ķipa kaut ko tirgo, bet paši nezin ko un vai vispār tirgo!

Es esmu dusmīgs...

L Ledus pingvīns 05.10.2017

ekoshop.lv un m79.lv īss raksturojums: pasūtu datoru par 2k (viss itkā atbilst manām prasībām...baltoties uz viņu mājaslapā pieejamo preces aprakstu vai nabadzīgo informāciju), rezultātā izrādās, ka esmu pasūtījis rozā dildo...un vispār VAIRS NAV NOLIKTAVĀ. Rezultātā nav man ne datora ne dildo.

L Ledus pingvīns 05.10.2017

Vēl viena lieta no iepriekšējās pieredzes ar dotās kompānijas klientu apkalpošanu - kad aizbrauc pie viņiem uz vietas, tad visi tik laipni, locās, klanās, trīc un rausta valodu, bet kad runā pa telefonu tie paši āksti pēkšņi kļūst baigi lecīgi un ''gudri'' - zin kā klientu pamācīt.

L Ledus pingvīns 05.10.2017

Iesaku ņemt piemēru no tādiem interneta veikaliem, kā 1a.lv vai dateks.lv. Izstrādājiet vai labojiet savu sitēmu kā Jūs tirgojat savu produkciju. Viss!

Jūsu darbiniekiem vispār nav nekāda jēga neko jautāt, jo nabagi paši neko nezin - ko tirgo, vai tirgo...vispār atnāca te tikai pasēdēt.

Labi, šodienai pietiek.

S silnis 24.06.2018
Tīra muļķošana

2018 gada 2 jūnijā pasūtiju atvaļinājumam mugursomu. Atzvanija ka būšot 10 dienu laikā. Jau atbraucis no atvaļinājuma 24 jūnijā neesmu nekādu atbildi ne preci saņēmis. Kapēc tādus sūda veikalus neslēdz lai nejauc galvu citiem.

D Datorisc 29.11.2018

Diemžēl šie veikali izdzīvo un pat labi dzīvo tikai, pateicoties Latvijas pircēju idiotismam - meklēt/pirkt preces par lētākajām cenām un pēc tam vārīties, ka nav saņemta laikā, kvalitāte zema utt. Taču jāsaprot, ka apkalpošana, serviss, dažkārt kvalitāte un kaut vai preču apraksti šajā cena nav iekļauti. Pats gan esmu šiem tikai jautājis par superzemas cenas preču esamību uz vietas, vienreiz izrādījās, ka "par tādu cenu vairs nav", otrreiz vispār neatbildēja. Kolēgam vajadzēja pie šamiem sūtīt kaut kādu virtuves daiktu, vispirms teica, lai maksā, jo dabūs nedēļas laikā, kā nauda aizskaitīta, tā izrādās, ka jau 2 nedēļas jāgaida. Vecs joks.