www.sudzibas.lv Ekomob Slikts pakalpojums

Ekomob.lv - Slikts pakalpojums

Interneta veikalā tika pasūtīta prece, kru laicīgi nepiegādāja, paskaidrojot, ka tajā laikā polijā un lietubā bija kaut kādi mistiskie svētki, kurus paši nezināja nosaukt, līdz ar to precei nevarēja līdz latvijai atvest, lai gan paši zvanīja un teica, ka prece būs! Birojā visu laiku telefons neatbild, nevienes neceļ, sazvanīt nav iespējams. Pēc tam prece tika piegādāta uz citu adresi, lai gan biroja darbiniece dievojās, ka no viņu puses viss esot izdarīts un adrese pareizā kurjeram ar nodota! Redz, kurjeri tā slikti strādājot, bet to, ka www.ekomob.lv slikti strādā to gan neteica.
Tā, kā labāk no šī interneta veikala tālāk, iepērcieties kaut kur citur, kur ir labs serviss, nevis tāds sviets kā www.ekomob.lv

H

P Punisher 22.08.2018

Хорошо, что не заказал там. В наших е-магазинах предоплату давать нельзя.